Přerov – Havířov 3:1 (kon.) | Kobra – Žďár n/S 3:2 (kon.) | HK MD Šumperk – Vsetín 2:3 (kon.)
Poruba – Litomyšl 5:2 (kon.) | Písek – Ústí n/L 5:4 (kon.)
HC Kobra Praha
3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Pátek 13.12.2019, 18:45 • Zimní stadion Kobra, Praha 4 (Braník) • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

45:54
    Kobra právě vstřelila branku!
    Pražané jdou na konci šestačtyřicáté minuty podruhé v dnešním utkání do vedení, prudký výpad na Radostu ve třetí trefu branického výběru přetavil MANSÚR KÁNINSKÝ – 3:2! Asistence: Jan Ksandr, Jakub Cichoň.

32:13
    Tak tohle bylo rychlé, Kobra početní výhodu přetavuje v branku a v Braníku začínáme zase od začátku! Skalík poslal kotouč do mezikruží JANU JANIURKOVI, po jehož prudké dělovce se za Radostou opět rozsvítilo zelené světlo – 2:2! Asistence: Jan Skalík.

26:36
    Žďár právě vstřelil branku!
    Vše je v Braníku najednou jinak, domácí obrana znovu doplácí na svou nedůslednost a papírový outsider dokonává obrat! Z kruhu vypálil Augusta, jehož zakončení Dusil vyrazil přímo na hokejku nikým nehlídaného JAKUBA GRAUERA, a ten následně jednoduše doklepl puk do sítě – 1:2! Asistence: Patrik Augusta.

23:40
    Zničehonic máme vyrovnáno! FILIP BRŮŽEK využil zaváhání domácí obrany a protlačil se až před Dusila, odkud dotlačil kotouč za brankovou čáru – 1:1! Asistence: Patrik Augusta, Jan Čermák.

07:05
    Domácí na začátku osmé minuty jdou do vedení, po rychlém zakončení ONDŘEJE ZMEŠKALA z bezprostřední blízkosti brankoviště loví Radosta ze své klece první kotouč – 1:0! Asistence: Mikuláš Černý, Kristián Ženíšek.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 8. Zmeškal (Černý, Ženíšek), 33. Janiurek (Skalík), 46. Káninský (Ksandr, Cichoň) – 24. Brůžek (Augusta, Čermák), 27. Grauer (Augusta)

HC Kobra Praha: Dusil (Ondrík) – Skalík, Skorčík, Ženíšek, Stejskal, Zmeškal (A), Pelant, Cichoň – Janiurek, Výrut, Ksandr, Mucha (C), Stupka, Sup, Káninský, Černý.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta – Grauer, Pelikán, Čermák, Prokop, Brož, Winkler, Doležal – Augusta, Štola, Jindra, Pachl (A), Bednář, Malenovský (C), Šerejch, Brůžek.

Rozhodčí: Vidim – Schopf, Hána.