Black Angels – Liberec 2:11 (kon.) | Vítkovice – Česká Lípa 12:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Střešovice 15:1 (kon.)
Chodov – Pardubice 17:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Ostrava 2:7 (kon.)
Black Angels
2:11 (1:3, 1:1, 0:7)
FBC Liberec
Sobota 14.12.2019, 16:00 • UNYP Arena, Praha • Livesport Superliga • 17. kolo

55:26
    Jan Pícha (Black Angels) si pomohl v souboji s Prokopem Ferdanem přistrčením. Rozhodčí to posoudil jako hrubost a poslal důrazného domácího útočníka na dvě minuty na trestnou lavici.

32:21
    Jan Pícha (Black Angels) v souboji o míček sestřelil jednoho z hostujících hráčů. Rozhodčí ho za to na dvě minuty vykázal na trestnou lavici. Domácím fanouškům se tohle rozhodnutím vůbec nelíbí a jasně to dávají najevo.

29:21
    Vojtěch Ježek (Black Angels) ukázkový bodyčekem na polovině hřiště přes sebe přehodil Jana Bitmana. Rozhodčí nakonec tenhle zákrok posoudil jako bránění ve hře a poslal domácího střelce na dvě minuty na trestnou lavici.

Libor Kokoška

Branky a nahrávky: 13. Renčín (Boček), 24. Pícha (Boček) – 8. Ferdan (Leksa), 14. Ferdan (Kopecký), 17. Valeš (Kološ), 34. Kopecký (Kološ), 41. Ferdan (Lhota), 49. Kárník (Ferdan), 50. Kopecký (Kárník), 54. Klucho (Rozkovec), 57. Valeš (Kopecký), 58. Šoltys (Leksa), 60. Rozkovec (Světlík)

Black Angels: Matiášek (Körber) – Vaculík, Straka, Obuškevič, Merta, Ludvík, Bauman, Neklan, Ježek – Král, Kopecký, Čáslava – Jaroš, Hušek, Pícha – Hanák, Boček, Hněvkovský – Renčín.
    FBC Liberec: Král (Chlad) – Klucho, Bitman, Kološ, Böhm, Kroupa – Kopecký, Kárník, Valeš – Leksa, Rozkovec, Čermák – Lhota, Baudisch, Böhm – Ferdan, Šoltys, Kořínek – Světlík.

Rozhodčí: Furmánek, Šolc