Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 1:3 (kon.) | Trenčín – Miskolc 5:1 (kon.) | Zvolen – Nitra 2:3 (po pr.)
Detva – MAC Budapešť 4:3 (kon.) | Michalovce – Košice 1:2 (po pr.) | Poprad – HC Slovan 2:1 (kon.)
HKM Zvolen
2:3 (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
HK Nitra
sk Pátek 20.12.2019, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR) • 32. kolo

Zvolen síce zlepšenou hrou v tretej tretine dokázal vyrovnať, ale v predĺžení boli úspešnejší hostia. Samuel Buček vybojoval Nitre extra bod. Dva body teda putujú do Nitry a jeden ostáva vo Zvolene. Príjemný večer a ďakujem za pozornosť. (20:33:28)

62:02
    Nitra dala gól!
    Je rozhodnuté. Zvolen sa dostal pod tlak, hostia si rozhodili domácich hráčov, už sa zdalo, že domáci puk vyhodia. Nestalo sa tak a puk sa dostal k zabudnutému SAMUELOVI BUČEKOVI. Ten si položil Tomeka na ľad a prekonal ho.
    Asistencia Patrik Koyš.

61:51
    Stále iba jediné mužstvo v predĺžení a to Nitra.

61:25
    Thompsonov útok zastavený, ofsajd, posúdený ako úmyselný.

60:59
    Nitra na puku v útočnej tretine, ale zatiaľ bez šance či zakončenia.

60:05
    Kerbashian vyhral buly a útočí ako prvý.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Strely po tretej tretine 32:21.

Zvolen bol v tretej tretine očividne aktívnejší a zaslúžene vyrovnal. Premiérovo v tejto sezóne si teda Zvolenskí diváci pozrú predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:27
    Stále sa hrá v útočnom pásme hostí, ktorí akoby teraz začali bojovať o body v tretej tretine a ožili.

58:34
    Aktuálne sa bojuje o puk za bránou domácich a po niekoľkých sekundách rozhodcovia hru prerušili.

58:01
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:35
    Zvolen dal gól!
    ALLAN MCPHERSON je azda jediný hráč, ktorý si za Zvolen zaslúžil streliť gól a práve teraz sa mu to poradilo, keď učebnicovo tečoval Betkerovu strelu od modrej.
    Asistovali: Ben Betker a Brock Trotter.

56:59
    Bomba Morrisona od červenej čiary, rovno do Tomeka, ktorý ale puk neudržal a radšej ho pred dobiedzajúcim Fominykhom prikryl.

56:37
    Hostia v plnom počte.

56:08
    Zvolen až teraz postavil vzorec na presilovke, ale Švarného strela na bránu nedošla. Slabá presilovka Zvolena.