Tampa – Vancouver 9:2 (kon.) | Florida – Arizona 2:5 (kon.) | Washington – Ottawa 6:1 (kon.)
Carolina – Philadelphia 5:4 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Colorado 5:3 (kon.)
Detroit – Montreal 4:3 (kon.) | Nashville – Boston 2:6 (kon.) | St. Louis – San Jose 3:2 (kon.)
Chicago – Calgary 1:2 (kon.) | Vegas – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Anaheim – Columbus 3:4 (kon.)
Chicago Blackhawks
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Calgary Flames
Středa 08.01.2020, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

53:22
    Travis Hamonic teď fauloval Jonathana Toewse a byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Šance Chicaga.

42:51
    Zack Smith fauloval na levé straně obranného pásma Dereka Ryana a dostal dvě minuty za sekání, což tedy znamená, že Calgary si podruhé zahraje přesilovou hru 5 na 3! Potrvá přesně minutu a sedmnáct sekund.

42:08
    Erik Gustafsson byl nyní vyloučen na dvě minuty za podrážení a Calgary má možnost navýšit své vedení.

31:47
    Zack Smith chtěl na obranné modré čáře přizvednout hůl jednomu z protihráčů, jenže ho zasáhl vysokou holí a Calgary si zahraje přesilovou hru 5 na 3! Přijde obrat?

30:52
    Chicago špatně střídalo a týmový trest za příliš mnoho hokejistů na ledě odpyká útočník John Quenneville.
    Představení domácího brankáře Blackhawks Coreyho Crawforda

03:54
    Noah Hanifin fauloval napadajícího Jonathana Toewse a byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. D. Kubalík (Boqvist, P. Kane) – 21. E. Lindholm (Tkachuk, Brodie), 37. E. Lindholm (Tkachuk)

Chicago Blackhawks: Crawford (Lankinen) – Boqvist, Keith (A), C. Murphy, E. Gustafsson, Gilbert, Määttä – Quenneville, J. Toews (C), D. Kubalík – D. Strome, Dach, DeBrincat – P. Kane (A), Carpenter, Sikura – A. Nylander, Kämpf, Z. Smith. Hlavní trenér: Jeremy Colliton.
    Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Brodie, Giordano (C), Hamonic, Hanifin, R. Andersson, Kylington – Mangiapane, E. Lindholm, Tkachuk – Backlund (A), Monahan (A), J. Gaudreau – Dubé, D. Ryan, Lucic – S. Bennett, Jankowski, Rinaldo. Geoff Ward.

Rozhodčí: Steve Kozari, Dean Morton. Čároví: Travis Gawryletz, Darren Gibbs

Diváci: 21274