Lyon – Brest 3:1 (kon.) | Lille – Amiens 2:0 (kon.) | PSG – Saint-Étienne 6:1 (kon.)
Lille OSC
2:0 (0:0)
Amiens SC
Středa 08.01.2020, 21:05 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzský Ligový pohár • Čtvrtfinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:58:06)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 12:1. Rohy: 7:2.

Je konec. Lille vítězí na domácí půdě nad Amiens 2:0 a postupuje tak do semifinále Francouzského ligového poháru. Moc se toho v první půli nestalo, ale ve 38. minutě uviděl hostující hráč Zungu červenou kartu a Amiens tak dohrávali zápas v deseti. Do druhé půle vstoupilo Lille skvěle a v 50. minutě otevřel brankový účet Luiz Araujo. O osm minut později se prosadil také Osimhen. Zbývající půl hodinu si Lille suverénně pohlídalo a zaslouženě vyhrálo.
    Lille zvítězilo nad Amiens 2:0.

90+4

90+4
    S centrem do vápna si ale obrana Amiens poradila.

90+3
    Lille bude mít ještě poslední možnost skórovat, jelikož získalo volný kop z pravé strany.

90+2
    Domácí brankář Leonardo ještě uviděl od sudího žlutou kartu za zdržování při odkopu míče od své svatyně.

90+1
    Soumaré se snažil rozjet rychlý protiútok, ale jeho přihrávka byla zblokována soupeřem.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Bamba, přichází Mandava.

88
    Málem bylo naprosto definitivně rozhodnuto, ovšem rána Rémyho jako z pumelice pouze trefila spojnici!

87
    Bradarič byl zfaulován Calabresim, jenž uviděl za tento faul žlutou kartu.

86
    Hosté se opět vydali směrem dopředu, ale ani nyní z toho nebylo nic nebezpečného.

84
    Následný rohový kop letěl na zadní tyč, kde střílel z voleje Rémy, ale jeho pokus skončil nad bránou.