Lyon – Brest 3:1 (kon.) | Lille – Amiens 2:0 (kon.) | PSG – Saint-Étienne 6:1 (kon.)
Olympique Lyon
3:1 (1:0)
Stade Brestois 29
Středa 08.01.2020, 18:45 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzský Ligový pohár • Čtvrtfinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:37:58)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 2:0. Rohy: 2:2.

Je konec! Lyon v domácím prostředí porazil Brest poměrem 3:1 a postoupil tak do semifinále.
    Už v 10. minutě mohl otevřít brankový účet Traoré, ale jeho pokus vykryl skvělým zákrokem Leon. V 19. minutě se už ale diváci dočkali branky, když se prosadil Dembélé. Ve 43. minutě z toho málem bylo dvoubrankového vedení, ovšem střela Aouara skončila na brankové konstrukci. V 55. minutě přidal klid na kopačky domácích Aouar, jenž už tentokrát poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. V 86. minutě sice lehce zdramatizoval utkání snižujícím gólem Grandsir, ale v 90+1. minutě potvrdil výhru Lyonu Jean Lucas.

90+4

90+3
    Caqueret uviděl za jasný faul kartu žluté barvy.

90+2
    Jean Lucas si při gólové oslavě sundal dres a uviděl tak žlutou kartu.
    90+1. Jean LUCAS - 3:1

90+1
    Lyon právě vstřelil branku!
    Definitivně je rozhodnuto o postupujícím do semifinále Francouzského Ligového poháru! JEAN LUCAS se dostal k míči a z hranice vápna vypálil razantní přízemní střelu k levé tyči. Lyon tak jde do vedení 3:1. Asistence: Caqueret.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Posléze Brest vyslal centr z levé strany do vápna, ale tam byl připraven brankář Tatarusanu.

88
    Dembélé vyrazil s míčem přímočaře k bráně soupeře, ale jeho klička na pravačku nevyšla.

87
    Perraud uviděl jako další hráč žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.
    86. Samuel GRANDSIR - 2:1

86
    Brest právě vstřelil branku!
    Z nenápadné akce je tady snižující branka na 1:2! Mayi na hranici ofsajdu vyslal do vápna SAMUELA GRANDSIRA, který špičkou vyslal zrychlenou střelu ke vzdálenější pravé tyči. Asistence: Mayi.