Boston – Winnipeg 5:4 (kon.) | Tampa – Arizona 4:0 (kon.) | Florida – Vancouver 5:2 (kon.)
NY Rangers – New Jersey 6:3 (kon.) | Montreal – Edmonton 2:4 (kon.) | St. Louis – Buffalo 5:1 (kon.)
Chicago – Nashville 2:5 (kon.) | Calgary – Minnesota 2:1 (kon.) | Vegas – Los Angeles 2:5 (kon.)
Anaheim – Dallas 0:3 (kon.) | San Jose – Columbus 3:1 (kon.)
San Jose Sharks
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Columbus Blue Jackets
Pátek 10.01.2020, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

57:00
    Elvis Merzlikins opustil svou bránu a Columbus zkouší vykřesat naději při hře bez brankáře!

53:34
    Dnešní utkání sleduje 17085 diváků.

47:21
    Boone Jenner byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a San Jose si zahraje třetí přesilovou hru v zápase.

44:56
    Kapitán Nick Foligno svedl pěstní souboj s Brendenem Dillonem a uštědřil mu několik úderů. Oba dostali pět minut za bitku poté, co je od sebe roztrhli rozhodčí.
    42:09 Brent BURNS - 3:1

42:09
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Kevin Labanc na pravém křídle vypálil od hrazení a Elvis Merzlikins skvěle zasáhl levým betonem, jenže BRENT BURNS si vzápětí stáhl kotouč na bekhend a pak se prosadil z dorážky do prázdné sítě! Asistence: Kevin Labanc a Brenden Dillon.

38:54
    Vladislav Gavrikov byl vyloučen za hákování a San Jose může nyní rychle odpovědět během přesilové hry.
    38:12 Sonny MILANO - 2:1

38:12
    Columbus právě vstřelil branku!
    Útočník SONNY MILANO na levém křídle vystihl rozehrávku Brenta Burnse z rohu obranného pásma Sharks a rychle si sjel na přední tyč, kde rychle zamíchal s pukem a mezi betony Aarona Della ho poslal bekhendem do sítě! Columbus dokázal snížit a je to nyní o gól. Bez asistence.
    33:28 Joe THORNTON - 2:0

33:28
    JOE THORNTON si nyní zpracoval puk na vrcholu levého kruhu pro vhazování a nádhernou střelou s příklepem ho poté napálil nad lapačkou Elvise Merzlikinse ke vzdálenější pravé tyči! Sharks teď bleskově využili přesilovou hru a vedou nad CBJ 2:0! Asistence: Erik Karlsson a Barclay Goodrow.

33:19
    Gustav Nyquist byl vyloučen na dvě minuty za hákování a San Jose si zahraje první přesilovou hru v zápase.

24:55
    Hodně dlouho se hrálo bez přerušení a domácí obránce Radim Šimek byl vyloučen za hákování. Přesilová hra.
    21:01 Kevin LABANC - 1:0

21:01
    Nahození Evandera Kanea z levého kruhu se na vzdálenější pravé tyči odrazilo od brusle Setha Jonese před bránu, čehož využil KEVIN LABANC, když se prosadil z dorážky a nad ležícím Elvisem Merzlikinsem poslal puk do sítě! San Jose tedy vede. Asistence: Tomáš Hertl a Evander Kane.

12:15
    Joe Thornton byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Columbus má k dispozici první přesilovou hru utkání.
    05:36 Slavnostní vhazování zápasu obstaral kamarád psa Finna

05:36
    Zach Werenski si najel v blízkosti pravé tyče na přihrávku zpoza brány a bez přípravy mířil do levého horního rohu brány, Aaron Dell ale proti jeho střele skvěle zasáhl vyrážečkou! Málem 0:1.

03:20
    Fanoušci za bránou Columbusu už oslavovali gól, jenže Sharks se záhadným způsobem v blízkosti levé tyče nedokázali prosadit! Obrovská šance.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 22. Labanc (Hertl, E. Kane), 34. J. Thornton (E. Karlsson, Goodrow), 43. Burns (Labanc, Dillon) – 39. Milano

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns, Dillon, E. Karlsson (A), Vlasic, Ferraro, R. Šimek – Labanc, Hertl, E. Kane – Meier, Suomela, Marleau – Goodrow, J. Thornton (A), Sörensen – Noesen, Kellman, M. Karlsson.
    Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Kivlenieks) – S. Jones (A), Werenski, D. Savard, Gavrikov, Nutivaara, Harrington – Bemström, Dubois, Nyquist – N. Foligno (C), Jenner (A), Gerbe – Stenlund, Wennberg, Milano – Robinson, Riley Nash, Lilja.

Rozhodčí: Jake Brenk, Chris Rooney. Čároví: Matt MacPherson, Derek Amell

Diváci: 17085