Frankfurt – RB Lipsko 3:1 (kon.) | Kaiserslautern – Düsseldorf 2:5 (kon.) | Schalke – Hertha 3:2 (po pr.)
W. Brémy – Dortmund 3:2 (kon.)
FC Schalke 04
3:2 (0:2)
Hertha BSC
Úterý 04.02.2020, 20:45 • VELTINS-Arena, Gelsenkirchen • Německý pohár • Osmifinále

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:18:50)

Je konec, Schalke dnes dokázalo otočit zápas ze stavu 0:2 na 3:2 a v prodloužení rozhodlo, proti oslabenému soupeři, o svém postupu! Hertha dnes hrála velmi dobře, ovšem po prvním inkasovaném gólu se hosté tak trochu sesypali a nakonec ztratili v prodloužení i celý zápas.

120+2

120
    Rozhodčí určitě něco nastaví, ovšem ne tolik, Schalke je blízko postupu.

119
    Jarstein má míč a spěchá s rozehrávkou od své branky.

117
    Hertha hrála po vyloučení Torunarighy dobře, ale co je to hostům nyní platné, když prohrávají 2:3...
    115. Benito RAMAN - 3:2

115
    Schalke právě vstřelilo branku!
    Krutý trest pro Herthu! Hosté rozehrávali roh z pravé strany,ale ve vápně soupeře propadli, po pohotovém pasu se dostal do úniku BENITO RAMAN, který byl i s míčem rychlejší, než vracející se Klünter! Raman si naběhl do vápna a střelou mezi nohy překonal Jarsteina a pravděpodobně rozhodl o postupu Schalke.

114
    Roh pro Herthu, hosté mají další šanci na vstřelení vedoucího gólu.

113
    Hosté rozehráli roh z pravé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.

112
    Další roh pro Herthu, je zajímavé, že hosté hrají najednou lépe, bez vyloučeného obránce Torunarighy.

111
    Žlutou kartu dostává Bastian Oczipka (FC Schalke 04).
    110. Piątek těsně hlavou nedosáhl na míč před brankovou čárou

110
    Byl to zajímavý závar před brankou Schalke, hosté, hrající pouze o deseti, nebyli daleko od gólu!