Barys – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – Viťaz 5:1 (kon.) | Kazaň – Omsk 5:3 (kon.)

Sibir právě vstřelil branku!
    Poslední minuta prodloužení patřila hostům, kteří rozhodli o tom, že získají bonusový bod navíc. JYRKI JOKIPAKKA na pravé straně uklidil puk za záda domácího brankáře po tom, co se k němu odrazila střela Puustinena – 1:2. Asistence: Juuso Puustinen.
    59:55 Linus VIDELL - 1:1

59:55
    Barys právě vstřelil branku!
    Ale povedlo se to domácímu celku a je vyrovnáno! Pět vteřin před koncem třetí části hry si hráči Nur-Sultanu vynutili nastavenou hrací dobu, LINUS VIDELL nadvakrát dostal kotouč za Krasikovova záda – 1:1. Bez asistence.
    49:31 Jegor MILOVZOROV - 0:1

49:31
    Tak se diváci v Barys Areně dočkali úvodního gólu, radují se ale ti hostující. Šaškov nahodil puk před branku domácích, kde ho poté za Pasqualeho záda doklepl JEGOR MILOVZOROV. Ještě proběhla rychlá kontrola u videa, nic nenasvědčovalo tomu, že by branka neměla být uznána – 0:1. Asistence: Nikita Šaškov a Alexandr Šarov.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 60. Videll – 50. Milovzorov (Šaškov, Šarov), 65. Jokipakka (Puustinen)

Barys Nur-Sultan: Pasquale (H. Karlsson) – Dietz (C), Makljukov, Ohtamaa, Svedberg, Šalapov, Blacker, Orechov – Knight (A), Videll, Pakarinen – Michajlis, Valk, Šestakov – Akolzin, Boyd (A), Sagadejev – Petuchov, Paňukov, Gurkov.
    HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Säteri) – Loginov (C), Jokipakka, J. Chabarov (A), Děmidov, Piganovič, Timašov, Jermakov – Puustinen, Ruohomaa, N. Korotkov – Milovzorov, Šarov, J. Peltola – I. Makarov, Romancev, Česalin (A) – Zyrjanov, A. Jakovlev, Šaškov – Romajev.

Rozhodčí: Gašilov, Ščeňjov – Sazonov, Černyšjov

Diváci: 4 801