Třinec – Pardubice 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 1:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 4:0 (kon.)
Mladá Boleslav – K. Vary 4:3 (po pr.) | Sparta – Zlín 5:1 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 0:4 (kon.)
Plzeň – Liberec 4:2 (kon.)
HC Kometa Brno
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Rytíři Kladno
Neděle 01.03.2020, 15:00 • DRFG arena • Tipsport extraliga • 50. kolo

58:39
    Kladno bude hrát přesilovou hru, dvě minuty za držení fasuje smolař dnešního dne Tomáš Vincour.

53:35
    Bartejs výborným pasem chtěl uvolnit Muellera, jenž zpracoval kotouč na modré čáře, ale rozhodčí hru přerušil. Zdá se, že Kladenských hráčů bylo na ledě až příliš a lavička hostů je potrestána dvouminutovým trestem za příliš mnoho hráčů na ledě.

49:25
    Kometě se naskýtá možnost vyrovnat, dvě minuty za vysokou hůl míří odsedět André Lakos.

42:03
    Brno si zahraje přesilovou hru, v signalizované výhodě ještě bekhendem zahrozil Rákos, ale ten Brízgala vyrazil. Potrestaným hráčem je Tomáš Kaut, jenž fasuje dvě minuty za vysokou hůl.

35:53
    Postup mladičkého obránce Komety Svozila byl zastaven jen za cenu faulu, ten má na svědomí Martin Kehar, jenž odjíždí na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

25:25
    Mueller zachytil rodící se kombinaci Kladna a vyslal do úniku Rákose, jenž byl faulován Jaromírem Jágrem, verdikt pro kladenského velikána zní hákování.

24:53
    Kladno ze své aktivity těží další přesilovou hru, tentokrát na trestnou lavici míří Rudolf Červený na dvě minuty za podrážení.

19:06
    V závěru první třetiny si Kladno zahraje přesilovou hru, dvě minuty za krosček nafasoval Šimon Stránský.

08:13
    Nyní si přesilovou hru zkusí Kladno, dvě minuty za podrážení obdržel Tomáš Plekanec.

07:06
    Kometa si zahraje první přesilovou hru v dnešním utkání, dvě minuty za podrážení obdržel při zákroku na Zaťoviče Brandon Nash.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 8. Mueller (P. Holík, Zaťovič) – 31. O'Donnell (Austin), 46. Zikmund (Jágr, Stach)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Čiliak) – O. Němec (A), Baranka, Bartejs, Pyrochta, Svozil, Gulaši, Mlčák – Mueller, P. Holík, Zaťovič (C) – M. Erat, Plekanec (A), Červený – Vincour, Rákos, Š. Stránský – Matěj Svoboda, Brabenec, Kunc.
    Rytíři Kladno: Brízgala (Godla) – Austin, Nash, Kehar, Lakos, Zelingr, Barinka (A), Zajíc – Zikmund, Stach, Jágr – Melka, Vampola, J. Strnad (C) – O'Donnell, Machač, Redlich – Š. Bláha, T. Kaut (A), Hajný.

Rozhodčí: Hejduk, Kubičík – Bryška, Rampír