Norwich – Southampton 0:3 (kon.) | Tottenham – Manchester Utd. 1:1 (kon.)
Norwich City
0:3 (0:0)
Southampton FC
Pátek 19.06.2020, 19:00 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League • 30. kolo

Je konec! První poločas sice žádnou branku nepřinesl, nicméně v tom druhém jsme viděli hned tři přesné zásahy, přičemž se o všechny tři postaral Southampton. Ten se dvakrát prosadil v samotném úvodu druhého poločasu, třetí branku přidal v závěrečné desetiminutovce. Norwichi tento duel zrovna moc nevyšel, za celý zápas si totiž nedokázal vypracovat ani jednu vyloženou šanci, navíc mu to zrovna moc nešlo v obranné fázi, jenž dopustila tři inkasované branky. Southampton tak po zásluze získal všechny tři body. (20:52:15)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 3:5. Rohy: 9:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:14.

90+4

90+3
    Navíc to vypadá, že nám tento zápas žádnou další branku již nepřinese. Southampton se snaží neudělat žádnou fatální chybu, naopak domácím to vůbec nejde.

90+2
    Žlutou kartu dostává Max Aarons (Norwich City).

90+2
    V posledních minutách se zrovna moc nehrálo, oba celky střídaly hned několikrát. Southampton si totiž několik střídání schoval do koncovky tohoto zápasu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Yan Valery, přichází Kyle Walker-Peters.
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Nathan Redmond, přichází Sofiane Boufal.

89
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Josip Drmić, přichází Josh Martin.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je již delší dobu rozhodnuto. Uvidíme, zda se bude ještě něco málo nastavovat.

88
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Danny Ings, přichází Nathan Tella.

88
    Dobrou obrannou práci předvedl Stephens, který odpálil padající míč směrem na útočnou polovinu, kde se domácímu Lewisovi nepovedlo zpracovat balón.

87
    U postranní lajny se Aaronse pokoušel zbavit napadajícího Redmonda, který ho nakonec donutil ke zpětné nahrávce. Norwich tak musel otáčet hru na levou stranu.

84
    Střídající Duda se pokoušel uvolnit kolem Stephense, avšak druhý jmenovaný nakonec sáhl k nedovolenému zákroku. Standardka také pro hráče Norwiche City.

83
    Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Southampton je i po třetí vstřelené brance aktivnější, nyní si pro změnu vybojoval další standardku.

82
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Michael Obafemi, přichází Che Adams.
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Stuart Armstrong, přichází William Smallbone.