FK Dubnica
sk Pátek 19.06.2020, 16:00 • ZELPO Aréna Podbrezová • MONACObet liga • 2. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa.

Do čítania, priatelia! (17:52:31)

Podbrezová remizuje aj druhý týždeň po sebe s favoritom na postup. Dubnica to mala rozbehnuté lepšie po góle Jakúbeka, stiahla sa však do ulity, čo potrestal gólovou hlavičkou striedajúci Pavúk. Tímy si tak delia body po remíze 1:1.

Stretnutie sa inak hralo skôr v opatrnom tempe, veľa vyložených šancí sme rozhodne nevideli. Príležitosti prichádzali viac-menej len zo štandardiek v podaní Dubnice, či väčšej vzdialenosti, napríklad dvakrát od Galčíka.

90+2

90+1
    Janco zo strednej vzdialenosti vystrelil, akoby sa hralo na rugby brány. Ivan Rehák poslednýkrát vykopne od svojej brány.

90+1
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90
    Pavel Ochotnický prerušuje hru, čo sa nepáči najmä domácim, ktorí ju okamih pred prerušením získali.

89
    Marek Kuzma vidí po úplne zbytočnej reakcii žltú kartu. Kuzma od zlosti hodil vyzutú kopačku o zem.

88
    Ani na dvakrát, či na potom centrom z osi ihriska, sa lopta do siete nedostala. Hostia sa po zisku vhadzovania neponáhľajú s rozohrávkou.

87
    Podarí sa Dubnici skórovať z tohto rohového kopu? To by bol asi šach-mat.

86
    Až v týchto momentoch Dubnica prenikla do šestnástky súpera, no k strele neprišlo. Napriek tomu vyššie postavený celok v tabuľke zostáva pri lopte.

85
    Tentoraz pálil Galčík pravačkou a nemal to robiť. Zakončenie šlo vysoko nad a Digaňa si už stavia loptu na malé vápno.

84
    Týmto gólom sa Dubnica dostáva ešte pod väčší tlak. Považania zrazu nevedia čo skôr, nevedia udržať loptu na nohe.

83
    Marek Václav dohrávaný, bol to tuším Patrik Krčula, ktorý ho riadne prebrúsil. Zaobišlo sa to bez karty.

82
    O gól sa postarala dvojica striedajúcich hráčov, do konca zostáva zhruba desať minút.
    81. Daniel PAVÚK - 1:1
    Zdroj: livestream.com/futbalnet

81
    Podbrezová dala gól!
    Parádne zahratá štandardka, DANIEL PAVÚK sa zavesil do vzduchu a hlavou upresnil center Pribulu do siete. Digaňa sa márne naťahoval.

80
    Faul na Pribulu, štandardka z ľavej strany, zahrá ju samotný faulovaný hráč.

79
    Ubehli ďalšie dve minúty a lopta sa bližšie ku Digaňovej brány nedostala. Podbrezová však začína tlačiť a možný závar visí vo vzduchu.

77
    Minúty teraz rýchlo plynú pre domáce mužstvo. Dubnica navyše zosúladená v obranných blokoch pred vlastnou šestnástkou.