Norwich – Southampton 0:3 (kon.) | Tottenham – Manchester Utd. 1:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
1:1 (1:0)
Manchester United
Pátek 19.06.2020, 21:15 • Tottenham Hotspur Stadium • Anglická Premier League • 30. kolo

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 7:6. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:18. (23:20:21)

V atraktivním souboji třicátého kola anglické Premier League Tottenham remizoval s Manchesterem United 1:1, když ve vyrovnaném prvním poločase udeřili domácí po sólu Stevena Bergwijna, po změně stran byli hosté výrazně nebezpečnějším týmem, povedlo se jim ale jen vyrovnat díky penaltové trefě Bruna Fernandese.

Ten mohl dostat příležitost k další penaltě v 90. minutě, mylný verdikt rozhodčího Mosse ale naštěstí pro fotbal zachránilo video a hlavní arbitr rychle pokutový kop odvolal.

90+6

90+6
    Bruno Fernandes se při dalekonosné ráně příliš unáhlil a nasměroval ji výrazně mimo domácí branku.

90+5
    Ještě měl jednu příležitost Mason Greenwood, jeho přízemní rána ale zapadla za vzdálenější tyč domácí branky.

90+5
    Rozeběhla se poslední minuta avizovaného nastavení a zápas míří k nerozhodnému výsledku.

90+3
    Ve středu hřiště se bojuje o každý centimetr prostoru, oba týmy se teď marně snaží prosadit.

90+2
    V nastavení jsou zatím aktivnější fotbalisté v bílém, nedaří se jim ale dostat se do pokutového území United.

90+1
    Skutečně je tomu tak, po rychlé diskuzi s videorozhodčím Jonathan Moss odvolal penaltu a začíná pětiminutové nastavení.
    90. Odvolaná penalta po pádu Bruna Fernandese.

90
    Aurier přišel o míč před vlastním pokutovým územím, po souboji Diera s Brunem Fernandesem pak rozhodčí Moss odpískal penaltu, ovšem zřejmě se mýlil a penalta by měla být odvolána.

90
    Další penalta pro Manchester United!

89
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Scott McTominay, přichází Eric Bailly.

88
    Harry Kane střílel jen do zdi, podobně jako před chvílí Son.

88
    Z rohu se domácí prosadit nedokázali, po faulu na Lo Celsa ale bude následovat další standardní situace a míč si ke střele rovná Harry Kane.

87
    Pas Gedsona Fernandese před branku United McTominay před Kanem odvrací na rohový kop.

86
    Paul Pogba šikovným pasem našel Marcuse Rashforda, toho ale do zakončení nepustil Davinson Sánchez.

Zdá se, že remíza se nehodí ani jednomu týmu a závěr zápasu by mohl být velmi atraktivní.

85
    Sonova prudká střela končí v rudé zdi.

85
    Paul Pogba podkopl Lo Celsa u rohu vlastního pokutového území, to může být nebezpečná standardní situace pro Tottenham.