Brighton – Newcastle 0:0 (kon.) | Sheffield Utd. – Everton 0:1 (kon.) | Wolverhampton – Crystal Palace 2:0 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
2:0 (1:0)
Crystal Palace FC
Pondělí 20.07.2020, 21:15 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 37. kolo

To už je z mé strany pro dnešek vše. Přeji nerušenou dobrou noc! (23:13:03)
    Wolves se v tabulce posouvají na šesté místo.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:15.

Fotbalisté Wolverhamptonu přehráli Crystal Palace 2:0, což znamená, že v tabulce přeskočili Tottenham a posunuli se na šesté místo!

Zatímco v první půli, v níž otevřel skóre Daniel Podence, drželi hosté se soupeřem krok a Vlci skórovali ze své jediné příležitosti, tak po změně stran měl favorit otěže duelu ve svých rukách a Orly již téměř k ničemu nepustil. V 68. minutě navíc přidal uklidňující druhý gól Jonny Castro, který se prosadil po výborné akci Adamy Traorého na pravém křídle. Crystal Palace si připisuje již sedmou prohru v řadě.

90+3

90+3
    Kouyaté v samotném závěru utkání stáhl na trávník Pedra Neta. Kouyaté byl na pozici posledního, ale sudí už to nechal být a zápas ukončil. Za to mohl obránce Crystal Palace klidně dostat červenou kartu.

90+2
    Hosté by chtěli vstřelit alespoň čestný gól. Wilfried Zaha teď zhruba z 20 metrů vyprášil rukavice Ruie Patrícia ranou do středu brány.

90+2
    Centr Warda z pravé strany směřoval na zadní tyč, kde byl James McCarthy. Ten se ale přes Dohertyho neprosadil k hlavičce.

90+1
    Rozhodčí Bankes zápas nastaví o tři minuty!

89
    Domácí lavička připravuje ještě jedno střídání. Na hřiště půjde Bruno Jordao.

87
    Po delší době se připomněli hosté. Riedewaldův centr z levé strany si našel na zadní tyči Ward. Po jeho sklepnutí si dělal prostor k zakončení Wilfried Zaha, ale situaci vyřešil Willy Boly, který skočil do jeho střely.

86
    Z hloubi pole centroval před bránu Pedro Neto. Raúl Jiménez však na zadní tyči na míč nedosáhl.

85
    Hosté nejsou tak aktivní jako v první půli. Wolves opět ukazují, že mají druhé poločasy silnější a drží otěže utkání ne svých rukách.

84
    Doherty dostával přihrávku za obranu na pravé křídlo. Poměrně těžký míč ale nedokázal ideálně zpracovat a ten mu unikl za brankovou čáru.

83
    Pedro Neto si na půlce obhazoval Jamese McCarthyho, který balón zasáhl rukou. Sudímu to neuniklo a záložník Eagles může být rád, že neviděl druhou žlutou kartu.

81
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Pedro Neto.

80
    V souboji o míč byl faulován Leander Dendoncker. Domácí budou před rozehrávkou střídat...