Ďakujeme vám za pozornosť počas celého turnaja Tatranského pohára. (21:21:18)

Konečné poradie 73. ročníka Tatranského pohára.

Najlepší brankár: Roman Durný (Slovan Bratislava)
    Najlepší obranca: Vladimír Mihálik (Dukla Michalovce)
    Najlepší útočník: Marián Studenič (Slovan Bratislava)
    Najlepší hráč turnaja: Marcel Haščák (HK Poprad)

V pomocných samostatných nájazdoch zvíťazil tím Michaloviec.

V poslednej dvadsaťminútovke sme videli tri góly. Najprv v 46. minúte skóroval Vandas, Matoušek znižoval v 53. minúte a na konečných 4:2 uzavrel v 59. minúte Skokan. Uvidíme ešte doplnkové nájazdy a následne vyhodnotenie celého 73. ročníka Tatranského pohára.

59:32
    Zagrapan získal puk v obrannom pásme, vysunul po krídle Haščáka, následne domáci zbierajú sekundy v útočnej tretine.

59:00
    Vyhodený puk z obranného pásma zachytil Southorn až v strednej tretine.

58:35
    Ihneď po strelenom góle sa pred bránkou Dukly zrodila menšia strkanica a dvomi minútami za hrubosť je potrestaný Petr Ulrych. Michalovce hrajú presilovku.

58:35
    Poprad dal gól!
    Popradskí hokejisti majú znovu dvojgólové vedenie. Haščák dostal puk na ľavom kruhu, neulakomil sa a ešte posunul peknú prihrávku pred bránu DÁVIDOVI SKOKANOVI, ktorý už len doklepol do prázdnej brány.
    Asistencie: Marcel Haščák, Peter Bjalončík.

57:31
    Poprad získava presilovú hru v závere tretiny. Pavol Regenda dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

57:28
    Po vyhratom buly v útočnom pásme pálil od modrej čiary Ťavoda. Jeho delovka skončila na Vošvrdovej výstroji.

57:05
    Matúš Paločko vyhral korčuliarsky súboj s McCormackom. Okamžitou prihrávkou hľadal Bjalončíka, ktorého zakončenie Tomek vyrazil na ochrannú sieť.

56:23
    McCormackova strela od modrej čiary bola blokovaná a puk letel na ochrannú sieť.

55:44
    Lušňákova strela spoza pravého kruhu sa odrazila od Tomeka k Dalhuisenovi, ktorý však delovkou napálil iba do oproti stojaceho protihráča.

54:56
    Bjalončík prenikol s pukom do pásma, potom ho nahodil na zadný mantinel, Ventelä ho však odstránil preč po mantineli.

54:01
    Na rade sú posledné sekundy oslabenia Popradu, pomaly naskočí na ľad popradský hráč.

53:18
    Od modrej čiary pálil Hickmott, k dorážke sa dostal ešte Šoltés, mieril však opäť len do gólmana Vošvrdu.

52:12
    Dukla Michalovce dala gól!
    Michalovčania znižujú stav stretnutia. Hickmott nahadzoval puk na bránku od modrej čiary. Vošvrda nemal puk pod kontrolou, využil to TOMÁŠ MATOUŠEK a zakončil bezpečne do bránky.
    Asistencie: Jordan Hickmott, Samuel Takáč.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 1. Handlovský (Preisinger, Zagrapan), 18. Preisinger (Skokan), 46. Vandas (Handlovský, Bjalončík), 59. Skokan (Haščák, Bjalončík) – 17. Lalancette (Korhonen, Spilar), 53. Matoušek (Hickmott, Takáč)

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Drgoň, Brejčák, Ulrych, Dalhuisen, Müller, Česánek, Romaňák – Lušňák, Skokan, Haščák – Vandas, Preisinger, Handlovský – Matúš Paločko, Zagrapan, Matej Paločko – Šotek, Bjalončík, Mešár – Dzivjak
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Tomek (Škorvánek) – Mihálik, Southorn, Zeleňák, McCormack, Ťavoda, Ventelä, Bdžoch – Šoltés, Hickmott, Takáč – Korhonen, Lalancette, Spilar – Bartánus, Mlynarovič, Matoušek – Mašlonka, Galamboš, Regenda – Török

Rozhodčí: Orolin, Snášel – Šoltés, Kacej