HK Mladí Draci Šumperk
0:4 (0:4, 0:0, 0:0)
HC ZUBR Přerov
Čtvrtek 03.09.2020, 18:00 • Škoda aréna • Přípravné zápasy juniorů

Ode mě je to dnes vše, přeji Vám hezký večer a těším se znovu na počtenou během prvního kola Extraligy juniorů, kdy vám přinesu přenos ze zápasu Warriors Brno HK Mladí Draci Šumperk. (20:04:03)

Dnešní utkání tedy zcela jasně ve všech ohledech ovládli Zubři. Pokud budou chtít Draci bojovat o nejvyšší cíl pro nadcházející sezónu, o postup, mají ještě hodně co zlepšovat.
    Oba celky se střetnou již na ostro ve 3. kole Extraligy juniorů opět na ledě Škoda arény v pátek 25.9 v 15:00 hodin.

Sice netradiční formou, ale přece je dnešní utkání u konce. Během dnešního střetnutí dominoval od začátku hostující celek. Zubři do utkání nastoupili velmi aktivně, vyjížděli sí za šumperskou obranu a často hrozili ze samostatných úniků. V první třetině byli nejen aktivnějším týmem, ale bravurně zvládali i koncovku. Po první třetině vedli utkání 4:0.
    Toto skóre zůstalo v průběhu zápasu nezměněno, ačkoli se tempo hry zvýšilo a aktivně se začali projevovat i domácí Draci. Ti ale váhali v koncovce. Třetí dvacetiminutovka přinesla pomalejší hokej, který byl okořeněn četnými vyloučeními, jelikož i přes jasný výsledek byla na ledě vidět jasná rivalita a touha po vítězství.

57:01
    Dnešní zápas je u konce netradičně 3 minuty před posledním zahoukáním sirény. Hostující Halík tvrdě narazil na tvrzené sklo domácího Ivaschenka, který svým nárazem sklo vysklil.

57:01
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Halík – 2 min., vražení na hrazení).

55:37
    Přerovu byla po háčku Kouteckého signalizována početní výhoda, ve které hrozil pátou brankou. Bohužel pro hosty se ke konci výhody provinil hákováním autor dvou branek Dobša. Síly na ledové ploše budou vyrovnány.

54:25
    Domácím hráčům patří velké plus za blokování střel, kterých z hole Zubrů přichází nespočet.

53:36
    Nebezpečnou střelu Peluhy zblokoval útočník Draků, další ránu kryje Kašpar.

51:55

50:47
    Hosté rychle přechází do útočného pásma, kde cloní brankáři ve výhledu a vysílají na něj jedovaté střely od modré.

49:55
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Kavan – 2 min., napadení).

48:48
    Početní výhodu zakončili domácí střelou do Horákovy náruče.

48:10
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Hanák – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Cekr – 2 min., hrubost).

47:33
    Domácím se zatím nedaří početní výhody využít, vysílají na sebe pouze nepřesné přihrávky.

46:44
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Holík – 2 min., podrážení).

43:50

43:30
    Přesilovka domácích se opět odehrává v jejich obranném pásmu, velké šanci Zubrů zabránil blokující Drak Blaháček.

41:50
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Peluha – 2 min., podrážení).

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 3. Prísažný, 4. Dobša (Mynář), 10. Šilhavý (Holík), 14. Dobša

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (33. Kašpar), Cekr F., Štrbík, Plhal, Holub, Blaháček, Koutecký, Netolický – Vogel, Polách, Drlík, Šembera, Kavan, Žižlavský, Ruda, Rusina, Fibigr, Ivashchenko
    HC ZUBR Přerov: Horák (Žurek), Billa, Němec, Holík, Hanák, Peluha, Šabršula, Kaprál – Dobša, Šimanský, Mynář, Rozsahegyi, Kolařík, Šilhavý, Hradil, Halík, Šafránek, Prísažný, Štibr, Brázda

Rozhodčí: Adamec, Markovský, Klepetek