Česko – Chorvatsko 0:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Francie 1:2 (kon.)
Ázerbájdžán
1:2 (0:1)
Francie
Pondělí 07.09.2020, 19:00 • Kapital Bank Arena • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

V nastaveném čase si Francie zkušeně dokázala pohlídat nabité vedení. Ázerbájdžán byl o něco herně lepší ve druhé půli a více se dostával do útočných akcí, než v prvním poločase. Nakonec Francie dokázala vstřelit svou druhou branku. Jejich soupeř se dočkal snížení v poslední minutě zápasu, kdy překazil Lafontovi čisté konto. (20:56:18)

90+3

90+2
    Francie je s míčem na polovině soupeře a vypadá to, že si nakonec pohlídá vedení.
    90. Tural BAJRAMOV - 1:2

90
    Ázerbájdžán právě vstřelil branku!
    Domácí se přece jen dočkali vyrovnání! Autorem branky je TURAL BAJRAMOV, který ještě dává naději pro svůj tým v následujícím nastaveném čase. Bajramov tuto standardní situaci zahrál na výbornou, když poslal míč k pravé tyčce.

88
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Kökcü, přichází S. Ahmadov.

87
    Francii se daří držet míč a od své druhé inkasované branky jej prakticky nepůjčuje svému soupeři. Nyní spěchali se svým dalším útokem a hráči domácích na poslední chvíli odrazili míč z vlastního vápna.

86
    Francie je najednou při chuti a nyní nebezpečně zahrozili po levé straně. Míč nakonec končí nad brankou.

84
    Hráč, který hraje v Ligue 1 za tým Nice, pravděpodobně vystřelil svému týmu tři body, respektive pojistil.
    83. Amine GOUIRI - 0:2

83
    Francie právě vstřelila branku!
    Autorem branky je AMINE GOUIRI, který napadal Celika, kterého nakonec obral o míč. Následně se ve vápně se štěstím zbavil dalšího bránícího hráče a pak lobem poslal míč do sítě.

82
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází S. Abdullazade, přichází Valizada.

82
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Nabijev, přichází Muradov.

81
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Diallo, přichází Kamara.

77
    Přechod do útoku se Francii nyní moc nepovedl a velmi rychle se musela vracet zpět.

76
    Autové vhazování domácího celku, který se po něm snažil zaútočit, ale před šestnáctkou se Francii daří dostat míč pod svou kontrolu.

75
    Nordin se perfektně zbavil soupeře na levé straně vápna. Následně přihrával dobrý míč na svého spoluhráče, který už se chystal k zakončení. Nicméně pod míč se mu vrhl obránce a ten zneškodnil případné zakončení. Hráči domácích hrají místy i hodně obětavě.

72
    Dobré prostrčení míče na pravé straně hřiště, nabíhající hráč pak adresoval pěkný přízemní centr před branku, kde u něj byl první obránce Ázerbájdžánu. Po hodně dlouhé době zajímavá situace před brankou.