Teplice – Slovácko 0:2 (kon.) | Příbram – Opava 1:1 (kon.) | Jablonec – Ostrava 2:0 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 0:2 (kon.) | Pardubice – Slavia 1:1 (kon.)
FK Pardubice
1:1 (1:0)
SK Slavia Praha
Sobota 12.09.2020, 19:30 • Ďolíček, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 3. kolo

90+3
    Petar Musa (SK Slavia Praha) při snaze zakončit nakopl brankáře Marka Boháče a vidí žluté napomenutí.

90+1
    Domácí kapitán si počínal skvěle, když obral soupeře o míč a následně ho k zemi stáhl Ibrahim Benjamin Traoré (SK Slavia Praha). Ten dostává žlutou kartu.

79
    Jan Jeřábek (FK Pardubice) nevybíravým způsobem sestřelil Stancia a dostává za to žlutou kartu.

53
    Další žlutá karta na straně Pardubic, během osmi minut druhé půle už třetí. Jan Prosek (FK Pardubice) šel do souboje se soupeřem až příliš tvrdě a je za to potrestán.

50
    Tu vedl Petr Ševčík, kterého k zemi stáhl Pavel Černý (FK Pardubice), který rovněž vidí žlutou kartu.

49
    Tomáš Solil (FK Pardubice) šel do souboje s Ibrahimem Traorém očividným šlapákem, za který vidí žlutou kartu.
    37. Stanciu chtěl penaltu, ale dostal jen žlutou

37
    Nicolae Stanciu (SK Slavia Praha) se skácel ve vápně Pardubic bez cizího zavinění a od rozhodčího Královce dostává žlutou kartu za simulování.

20
    David Hovorka (SK Slavia Praha) si až moc předkopl míč a zkusil to odčinit skluzem. Ten ovšem neodhadl přesně a ostře zajel do Emila Tischlera. Jasný faul je navíc oceněn žlutou kartu pro hráče hostů.

David Klier

Branky: 38. Tischler – 51. Musa (Ševčík)

Karty:   49. Solil (PCE), 50. P. Černý (PCE), 53. Prosek (PCE), 79. Jeřábek (PCE) – 20. Hovorka (SLA), 37. Stanciu (SLA), 90+1. Traoré (SLA), 90+3. Musa (SLA)

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 13:12.
    FK Pardubice: Boháč – Prosek, Šejvl, Toml, T. Čelůstka (89. Pfeifer) – Jeřábek (C) – Cadu (66. Ewerton), Solil, Tischler, Surzyn (66. Sláma) – P. Černý (53. Petráň).
    Náhradníci: Letáček – Sláma, Pfeifer, F. Čihák, Petráň, Sychra, Ewerton.

SK Slavia Praha: O. Kolář – Coufal, Hovorka, Kúdela, Bořil (C) – Ševčík – Masopust (76. Oscar), Stanciu (89. Lingr), Provod (89. Takács), Olayinka (46. Traoré) – Tecl (46. Musa).
    Náhradníci: Kovář – Holeš, Oscar, Takács, Traoré, Lingr, Musa.

Rozhodčí: Královec – Mokrusch, Vodrážka