Jablonec B – Liberec B 2:5 (kon.) | Zbuzany – Bohemians B 3:0 (kon.) | Přepeře – Chlumec n/C 2:1 (kon.)
Živanice – Brozany 2:0 (kon.)
FK Přepeře
2:1 (0:0)
FK Chlumec nad Cidlinou
Sobota 12.09.2020, 10:30 • Přepeře • Česká fotbalová liga (B) • 4. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a budu se těšit u dalšího sledování onlajn přenosů. (12:41:13)

Neuvěřitelné věci se dnes děly v Přepeřích. Ve vyrovnaném dějství se nejprve hosté ujali vedení a zdálo se, že si na 55 km dlouhou cestu připíší minimálně bod, spíše však tři. Domácí však v 6 minut před koncem základní hrací doby proměnili rohový kop, aby o 4 minuty déle dokonali obrat. Ačkoliv, dle mého názoru, by dnes byla spravedlivější remíza, 3 body zůstávají po výsledku 2:1 v Přepeřích.

Statistiky utkání:
    Žluté karty: 2-4
    Červené karty: 0-1
    Rohové kopy: 9-5.

90+3

90+2
    Domácí prakticky nepustí soupeře na dostřel a sami podnikají rychlé protiútoky. Jeden byl zastaven faulem za červenou kartu (Jakub Krčál).

90+1
    Domácí zkušeně drží míč na kopačkách.

90
    Přepeře nyní dobře brání a nenechají se zatlačit. Nastavovat se budou 3 minuty.

89
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Bulíř, přichází Vaníček A.

89
    Hosté jsou nervozní a nyní si jeden z nich vykoledoval žlutou kartu (Roman Čáp).
    88. JEŽEK - 2:1

88
    Přepeře právě vstřelily branku!
    Tak to je neuvěřitelné domácí otáčejí zápas střelou z bočního kraje vápna. Střelec: Martin Ježek.

87
    Hosté nebezpečí odvrátili a hned se pokoušejí ohrozit soupeřovu branku.

86
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Vejr, přichází Labík.

86
    Domácí vybojovali rohový kop.

85
    Hosté rozehrávají a domácí ihned atakují jejich rozehrávku.
    84. VOLF - 1:1

84
    Domácí srovnávají na 1:1 díky proměněnému pokutovému kopu. Střelec: Marek Volf.

83
    Domácí mají nyní velkou možnost srovnat.

82
    Žlutou kartu dostává Kadlec (FK Chlumec nad Cidlinou).

82
    Byla nařízena penalta.

81
    Domácí si nyní vybojovali přímý kop kousek od půlkruhu.

80
    Přepeře jsou nyní častěji na míči. Hosté se soustředí na bránění.

79
    Nyní vidíme rohový kop domácích.

78
    Hra se nyní hodně kouskuje a vidíme velké množství faulů.

77
    Nyní si však faulem pomohli i domácí.

76
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Martan, přichází Hlůže.

76
    Žlutou kartu dostává Krčál (FK Chlumec nad Cidlinou).

74
    Viděli jsme nyní první žlutou kartu pro hráče Chlumce (Novotný).

74
    Hosté rozehráli přímý kop centrem na protější tyč. Střela však končí mimo tři tyče.

73
    Žlutou kartu dostává Vejr (FK Chlumec nad Cidlinou).

72
    Přímý volný kop však končí v zámezí.

71
    Domácí ovšem o míč přicházejí a naopak museli zastavit nebezpečně vyvíjející se akci za pomoci faulu.

70
    Domácí si nyní vybojovali faul na půlce.

69
    Domácí vysunutý pressing však nyní dělá Chlumci problémy.

68
    Chlumec má nyní míč pod kontrolou.

67
    Domácím se konečně podařilo vystřelit do prostoru branky. Brát byl však připraven.

66
    Až nyní se domácím podařilo dostat míč pod kontrolu a dokonce i vybojovat volný kop kousek od rohu vápna.

65
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Kučera, přichází Hynek.

65
    Hostů je nyní plné hřiště a nedají domácím dýchat.

64
    Hráči Chlumce jsou jak polití živou vodou. Naopak domácí jsou inkasovanou brankou zřetelně zaskočeni.

63
    Domácí po rozehrávce přicházejí o míč.
    62. VEJR - 0:1

62
    Autorem branky je VEJR.

62
    Hosté se rozhodli rovněž za útočit. Výsledkem je volný kop cca z 20 metrů.

61
    I přes trochu přetažený centr se domácí nakonec dostali k další střele mimo branku.

60
    A nyní si vybojovali rohový kop.

59
    Domácí opět získali míč do své moci.

59
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Jarosz, přichází Zaradny.

58
    Nakonec vidíme další střelu mimo v podání domácích.

57
    Domácí mají míč na kopačkách a atakují pokutové území hostí.

56
    Mimo branku končí i následující útok hostí.

55
    Domácí se dostali až do vápna. Střela z kraje pokutového území však končí mimo branku.

54
    Domácí se dlouho bránili za pomocí odkopů míče do zámezí. Nyní si ale mohou oddechnout a provést výkop od brány.

53
    Chlumec si zopakuje přímý volný kop z půlky.

52
    Domácí zastavili hostující postup na půlce za cenu faulu.

51
    Hosté se v klidu ubránili a mají míč pod kontrolou a rozehrávají dokonce i přes Bráta.

50

49
    ....a stále se přibližují k brance soupeře.

48
    Domácí mají míč stále na kopačkách..

47
    Do druhého poločasu vkopli míč domácí fotbalisté.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:35.

Statistiky po 1. poločasu:
    Žluté karty: 1-0
    Rohové kopy: 4-5
    Čas v nebezpečném útoku v %: 50-50.

Viděli jsme vyrovnaný první poločas, kdy se oba týmy střídaly v kontrole balonu a vytváření nebezpečných akcí. V závěru si však vytvořili převahu spíše domácí. Celkově lze říci, že domácí mají trochu více ze hry, ale hosté jsou nebezpečnější. Síť však nerozvlnil ani jeden z týmů a tak se do šaten odebraly oba týmy za bezbrankového stavu.

45+1

45
    Nastavovat se bude 1 minuta.

44
    Domácí mají míč pod kontrolou a nebojí se jej rozehrát až k vlastnímu vápnu.

43
    Nyní vidíme spíše boj ve středu pole. Do poločasu už nikdo nechce dostat branku.

42
    K míči se nyní dostali hosté a drží jej na svých kopačkách.

41
    Přepeře se ubránili a při přechodu do útoku si na polovině vymodlili faul.

40
    Hosté se ubránili a pokusili se o rychlý protiútok, ze kterého vytěžili pouze rohový kop.

39
    Přepeře opět mají míč pod kontrolou a opět vyvíjejí tlak na hostující branku.

38
    Nyní si po rychlé akci hostí připsal další zákrok Truksa.

37
    Po rozehrání přímého kopu končí míč za brankou hostí.

36
    Nyní ale na půlce ztratili míč a domácí se vrhli do útoku, který Chlumečtí zastavili pouze za cenu faulu cca 5 metrů od rohu velkého vápna.

35
    Hostům se podařilo dostat míč do bezpečí a pod kontrolu.

34
    Nyní si vybojovali další rohový kop.

33
    Domácí se drží v dostřelu na hostující branku.

32
    Přepeře se nyní ubránili čistě a po dlouhém míči se rozhodli zaútočit.

31
    Chlumec bude zahrávat rohový kop.

30
    Rohový kop nakonec končí střelou mimo branku Bráta.

30
    Žlutou kartu dostává Jarosz (FK Přepeře).

29
    A odtud uvidíme další rohový kop domácích.

28
    Hostujícímu celku se podařilo odvrátit míč pouze k rohovému praporku na opačné straně.

27
    Následně uvidíme rohový kop domácích.

26
    Domácí si vybojovali volný kop zhruba od laviček náhradníků.

25
    Domácí se teď usadili v těsné blízkosti pokutového území hostí.

24
    Útočnou snahu domácích zastavil útočný faul ve vápně.

23
    Přepeře se ubránili a sami se ženou ohrozit hostující branku.

22
    Nyní uvidíme další rohový kop hostí.

21
    Následující tlak zastavil ofsajd hostujícího celku.

20
    Jeden z domácích obránců odhlavičkoval míč mimo pokutové území.

19
    Uvidíme druhý rohový kop hostí.

18
    Hosté se stále snaží probít přes obranu domácích.

17
    Chlumec má stále míč pod kontrolou.

16
    Chlumec se snaží bušit do domácí obrany.

15
    Domácí si nyní pomohli útočným faulem.

14
    Míč končí za brankou domácího týmu. Truksa bude vykopávat.

13
    Nepřesná přihrávka končí v zámezí. Vhazovat budou hosté.

12
    Hosté se ubránili jen z části Přepeře stále útočí.

11
    Do útoku se nyní dostávají domácí a uvidíme další roh.

10
    Domácí gólman míč chytá.

9
    Domácí se ubránili pouze za cenu faulu u rohu vápna.

5
    Vidíme vyrovnaný souboj. hra se odehrává především ve středu hřiště.

4
    Na druhé straně nyní vidíme střelu domácích mimo branku.

3
    Hosté se hned vrhli do útoku, ale obranu domácích nedokázali výrazně ohrozit.

2
    Výkopu se ujali hosté.

1

FK Přepeře: Truksa – Bulíř, Jarosz, Ježek, Martan, Nesvatdba (C), Novotný, Pavlata, Tvaroha, Venc, Volf
    Náhradníci: Vrána – Elbel, Hlůže, Kvesic, Sedláček, Vaníček A., Zaradny

FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Bastin (C), Čáp, Havel, Kadlec, Kopáč, Krčál, Kučera, Labík, Vejr, Veselka
    Náhradníci: Petr – Hynek, Kycelt, Labík, Novotný, Sedláček, Vaníček O.

Rozhodčí: Černý – Cichra, Kolátor.

Tyto týmy spolu sehrály pouze jeden zápas, když z Přepeřů si Chlumec odvezl výhru 1:3.

Ani Chlumec nad Cidlinou nemá špatný vstup do sezóny, kterou rovněž začal pohárovou výhrou a to 7:0 v Libočanech. Tento tým následně hrál s rezervními týmy nejvyšší fotbalové soutěže, kdy doma slavil výhru nad Jabloncem (3:1) a Teplicemi (4:0), naopak neúspěšný byl výjezd do Mladé Boleslavi vložený mezi tyto výhry. Tam Chlumec prohrál 3:2.

Tým FK Přepeře vstoupil do sezóny poměrně překvapivou pohárovou výhrou nad Varnsdorfem. Skvělou formu poté potvrdily výhrou 2:0 nad Brozany a 3:1 s rezervou nováčka nejvyšší fotbalové soutěže z Pardubic. První ztrátu bodů zaznamenal před týdnem v Hradci Králové, kde s rezervou prohrál až po penaltovém rozstřelu. Přepeře tak aktuálně okupují druhou příčku tabulky, když od prvního místě je dělí pouze rozdíl v celkovém skóre.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání 4. kola České fotbalové ligy skupiny B, ve kterém se proti sobě postaví týmy FK Přepeře a FK Chlumec nad Cidlinou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.