Jekatěrinburg – Viťaz 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Čerepovec 0:1 (kon.) | Ufa – Soči 2:3 (kon.)
Riga – N.Novgorod 0:0 (odl.) | Kunlun – Jaroslavl 5:0 (kont.) | Kazaň – Omsk 2:1 (1:0 po s.n.)
Nižněkamsk – Chabarovsk 3:2 (3:2 po s.n.)
po s.n. (3:2)
Neftěchimik Nižněkamsk
3:2 (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)
Amur Chabarovsk
Úterý 22.09.2020, 18:30 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    41:19
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Rafael Bikmullin – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Pavel Turbin – 2 min., hrubost).
     
    36:19
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Otso Rantakari – 2 min., podrážení).
     
    14:32
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Sergej Těreščenko – 2 min., držení).
     
    09:53
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Valerij Vasiljev – 2 min., podrážení).
     
    07:40
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Roman Graborenko – 2+2 min, vysoká hůl).
     
    04:06
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jurij Sergijenko – 2 min., podrážení).

    David Suchý

    Branky a nahrávky: 26. Chafizov (Grošev, Šarifjanov), 34. Kučerjavenko (Volgin, Porjadin), rozh. náj. L. Hudáček – 4. Polunin (V. Vasiljev, V. Butuzov), 14. Gizdatullin (Sergijenko, Fajzullin)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Alexandr Polunin (CHA)
    0:0   Alexandr Kučerjavenko (NIZ)
    2. série:
    0:0   Vladimir Butuzov (CHA)
    0:0   Libor Hudáček (NIZ)
    3. série:
    0:0   Gleb Korjagin (CHA)
    1:0   Ildar Šiksatdarov (NIZ)
    4. série:
    1:1   Nail Jakupov (CHA)
    1:1   Vladimir Galuzin (NIZ)
    5. série:
    1:1   Vjačeslav Ušenin (CHA)
    1:1   Marat Chajrullin (NIZ)
    6. série:
    2:1   Daniel Bucajev (NIZ)
    2:2   Nail Jakupov (CHA)
    7. série:
    3:2   Libor Hudáček (NIZ)
    3:2   Nail Jakupov (CHA)


    Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Ivannikov) – Loginov (A), Rantakari, Volgin (A), A. Osipov, Bryncev, Graborenko, Puzanov – Porjadin, Kučerjavenko (C), Šafigullin – Bikmullin, Galuzin, Šiksatdarov – Chajrullin, L. Hudáček, Bucajev – Grošev, Šarifjanov, Chafizov – Golubovič.
    Amur Chabarovsk: Langhamer (Kiseljov) – S. Těreščenko, V. Vasiljev (C), Turbin, Kamalov, Sergijenko, Ignatovič (A), Zimin – V. Butuzov, A. Kuzněcov, Polunin – Jakupov, Gizdatullin, Fajzullin – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – Kacuba, Železkov, Korjagin.

    Rozhodčí: Kočetov, Močalov – Savenkov, Slavikovskij

    Diváci: 1135