Prostějov – Táborsko 1:1 (kon.) | Třinec – Jihlava 0:5 (kon.) | Líšeň – Vlašim 1:0 (kon.)
Ústí n. L. – Chrudim 1:1 (kon.)
1. SK Prostějov
1:1 (1:0)
FC SILON Táborsko
Sobota 26.09.2020, 16:30FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 5. kolo

Je za námi zápas mezi Prostějovem a Táborskem. Po prvním poločase by nikdo neřekl, že mohou hosté brát body, kdyby totiž Prostějov vedl 3:0, nikdo by se nemohl divit. Do druhé části ale vstoupil zcela jiný tým a postupem Táborsko přebralo otěže zápasu. Nakonec díky penaltovému kopu dokázal vyrovnat Kučera a do konce zápasu se již skóre neměnilo. V utkání padly hned 4 červené karty a dohrávalo se v 9 na obou stranách.
    Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:26:24)

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Jakub Rolinc (1. SK Prostějov).

90+2
    Obrovská šance Šteigla, ten podruhé v krátkém rozmezí trefuje břevno!

90
    Nadstaveny budou 4 minuty. Nadstavený čas se bude dohrávat v 9 na obou stranách.

90
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Emanuel Tolno (FC MAS Táborsko).

89
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jiří Spáčil (1. SK Prostějov).

87
    Šteigl trefuje z velkého vápna břevno!

86
    Hosté málem využili prostoru po levé straně hřiště, Plachý byl nakonec faulován.

85
    Po faulu Tolna rozehrával Zapletal dobrou standardku. Hostující brankář si však balón ve vzduchu pohlídal.

84
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Michal Stříž, přichází Jan Šteigl.

82
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Hosté si za svoji aktivitu v druhém poločasu zasloužili vyrovnat. MARTIN KUČERA poslal k pravé tyči, domácí brankář neodhadl stranu,

81
    Bude se kopat penalta. Po velké šanci brankář vyrazil míč na obránce, který zahrál rukou,

80
    Domácí nedokáží držet míč, sotva přejdou půlku a přijdou o něj.

79
    Hosté jsou teď lepším celkem, k balónu se dostal na středu velkého vápna Kučera a dobře vyzkoušel Muchu.

77
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Adam Provazník, přichází David Čapek.

77
    Hosté se již dostávali do vápna, nakonec jejich počínání zastavil ofsajd.

75
    Provazník teď naskočil na domácího Kopřivu a hodně se divil faulu. Domácí budou rozehrávat od své branky.