Karviná – Mladá Boleslav | 0:0 (kon.) | | | Teplice – Ostrava | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 0:1 (kon.) |
Slavia – Slovácko | 3:0 (kon.) |
Prostějov – Táborsko | 1:1 (kon.) | | | Třinec – Jihlava | 0:5 (kon.) | | | Líšeň – Vlašim | 1:0 (kon.) |
Ústí n. L. – Chrudim | 1:1 (kon.) |
Brighton – Manchester Utd. | 2:3 (kon.) | | | Crystal Palace – Everton | 1:2 (kon.) | | | West Brom – Chelsea | 3:3 (kon.) |
Burnley – Southampton | 0:1 (kon.) |
Alavés – Getafe | 0:0 (kon.) | | | Valencia – Huesca | 1:1 (kon.) | | | Elche – Real Sociedad | 0:3 (kon.) |
Real Betis – Real Madrid | 2:3 (kon.) |
Augsburg – Dortmund | 2:0 (kon.) | | | Bielefeld – Kolín nad Rýnem | 1:0 (kon.) | | | Leverkusen – RB Lipsko | 1:1 (kon.) |
Mohuč – Stuttgart | 1:4 (kon.) | | | Mönchengladbach – Union Berlín | 1:1 (kon.) | | | Schalke – W. Brémy | 1:3 (kon.) |
Turín – Atalanta BC | 2:4 (kon.) | | | Cagliari – Lazio | 0:2 (kon.) | | | Sampdoria – Benevento | 2:3 (kon.) |
Inter – Fiorentina | 4:3 (kon.) |
Saint-Étienne – Rennes | 0:3 (kon.) | | | Marseille – Méty | 1:1 (kon.) |
Senica – Trnava | 0:2 (kon.) | | | Nitra – Sereď | 3:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Žilina | 4:0 (kon.) |
Michalovce – Pohronie | 2:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Ružomberok | 5:0 (kon.) |
Vltavín – Domažlice | 1:2 (kon.) | | | Rakovník – Benešov | 0:3 (kon.) |
Zbuzany – Jablonec B | 2:0 (kon.) | | | Přepeře – Velvary | 2:0 (kon.) | | | Živanice – Chlumec n/C | 1:2 (kon.) |
Zlínsko – Vrchovina | 4:1 (kon.) | | | Petřkovice – Zlín B | 3:2 (kon.) | | | Kroměříž – Slovácko B | 1:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Olomouc | 2:3 (kon.) | | | Plzeň – Č. Budějovice | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Opava | 3:0 (kon.) |
Pardubice – Ostrava | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Příbram – Zlín | 0:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Olomouc | 1:4 (kon.) | | | Plzeň – Č. Budějovice | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Opava | 5:1 (kon.) |
Sparta – Slovácko | 3:2 (kon.) | | | Pardubice – Ostrava | 0:4 (kon.) | | | Příbram – Zlín | 2:5 (kon.) |
Trebišov – KFC Komárno | 2:0 (kon.) | | | Dubnica – FC Košice | 1:0 (kon.) | | | Podbrezová – L. Mikuláš | 1:2 (kon.) |
Skalica – Púchov | 1:1 (kon.) |
Cracovia – Raków | 2:2 (kon.) | | | Gdańsk – Podbeskidzie | 4:0 (kon.) | | | Jagiellonia – Zagłębie | 0:1 (kon.) |
konec
MFK Karviná
0:0
(0:0)
FK Mladá Boleslav
Tomáš Kubečka
Branky:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 10:15.
Rozhodčí: Denev – Mojžíš, Bureš
Diváci: 1950
Karty: 17. Mazáň (MBL), 84. Budínský (MBL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 10:15.
MFK Karviná:
Neuman – Ndefe, Santos, Šindelář (C), Twardzik – Mikuš (89. Janečka), Herc, Qose (80. Jursa), Bartošák (68. Guba) – Ostrák (89. Dramé) – Papadopulos.
Náhradníci: Hrdlička – Marek Hanousek, Jursa, Guba, Janečka, Dramé, Mangabeira.
Trenér:
FK Mladá Boleslav: Mikulec – Zahustel, Jakub Klíma, Tatajev, Křapka, Mazáň – Fulnek (60. Douděra), Túlio, Budínský (C) (90+3. Gabriel), Mašek (60. Drchal) – Michal Škoda (70. D. Ikaunieks).
Náhradníci: Markovič – Gabriel, Douděra, Drchal, D. Ikaunieks, Janošek, Kulhánek.
Trenér:
Náhradníci: Hrdlička – Marek Hanousek, Jursa, Guba, Janečka, Dramé, Mangabeira.
Trenér:
FK Mladá Boleslav: Mikulec – Zahustel, Jakub Klíma, Tatajev, Křapka, Mazáň – Fulnek (60. Douděra), Túlio, Budínský (C) (90+3. Gabriel), Mašek (60. Drchal) – Michal Škoda (70. D. Ikaunieks).
Náhradníci: Markovič – Gabriel, Douděra, Drchal, D. Ikaunieks, Janošek, Kulhánek.
Trenér:
Rozhodčí: Denev – Mojžíš, Bureš
Diváci: 1950
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 10:15.
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Tomáš Ostrák, přichází Soufiane Dramé.