Mountfield HK – Liberec | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Pardubice – Zlín | 0:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 4:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Minsk | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Jokerit – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) | | | Kunlun – Barys | 0:0 (odl.) |
N.Novgorod – Nižněkamsk | 5:1 (kon.) | | | Čerepovec – Kazaň | 3:2 (po pr.) | | | Omsk – Magnitogorsk | 2:0 (kon.) |
Bratislava Capitals – Vienna Capitals | 2:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Ústí n/L | 5:4 (kon.) | | | Vsetín – Warriors Brno | 4:3 (kon.) | | | Technika Brno – HK MD Šumperk | 1:6 (kon.) |
Chrudim – Písek | 0:0 (odl.) | | | Poruba 2011 – Přerov | 3:6 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Kobra | 4:3 (kon.) |
Chomutov – HC Lovosice | 15:2 (kon.) |
konec
BK Havlíčkův Brod
5:4
(1:1, 1:1, 3:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
43:07
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Trupl – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
38:23
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Šešina – 2 min., podrážení).
|
|
33:25
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kutlvašr – 2 min., hákování).
|
|
32:31
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Koval – 2 min., sekání).
|
|
25:22
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Šešina – 2 min., hákování).
|
|
14:08
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kutvašr – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
14:03
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Trupl – 2 min., podrážení).
|
|
08:28
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Havel – 2 min.,vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
8. Mihulka (Sapík, Machovský), 28. Mlejnek (Mihulka, Adam), 54. Mihulka (Košťál, Vranka), 56. Mihulka (Košťál), 60. Holenda (Havel, Pokorný) – 10. Tůma (Šešina), 36. Šešina (Tot, Macel), 48. Tůma (Tot, Šešina), 57. Janoušek (Macel)
Rozhodčí: Marek Honza – Ondřej Polák, Matěj Krejčí
Diváci: 42
Neproměněná penalta:
BK Havlíčkův Brod:
Petržílka (Kukeně) – Trupl (C), Sapík, Kutlvašr, Vranka, Adam – Holenda, Havel, Pokorný – Košťál (A), Pártl (A), Kalenský – Machovský, Mihulka, Mlejnek
Trenér: Richard Cachnín
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Kmoch (Müller) – Šešina (C), Chlapec, Polata, Tomšík – Macek, Janoušek (A), Průša, Tůma (A), Macel, Čermák, Tot, Matloch, Prchal, Kušej, Koval, Hampl
Trenér: Martin Šnajdr
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Richard Cachnín
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Kmoch (Müller) – Šešina (C), Chlapec, Polata, Tomšík – Macek, Janoušek (A), Průša, Tůma (A), Macel, Čermák, Tot, Matloch, Prchal, Kušej, Koval, Hampl
Trenér: Martin Šnajdr
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Marek Honza – Ondřej Polák, Matěj Krejčí
Diváci: 42
Štěpán Ondráček