MOSTEČTÍ LVI – Děčín 0:0 (odl.) | Bílina – Jablonec 0:1 (kon.) | Trutnov – Hronov 3:4 (kon.)
Nová Paka – Dvůr Králové n. L. 1:3 (kon.) | Vel.Meziříčí – Znojmo 0:0 (odl.) | SHK Hodonín – Žďár n/S 5:3 (kon.)
Val.Meziříčí – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Písek – Klatovy 7:9 (kon.) | Stadion Cheb – Řisuty 3:1 (kon.)
Tábor – Kobra 4:2 (kon.) | Opava – Kopřivnice 2:4 (kon.) | Příbram – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.)
konec
HC Bobři Valašské Meziříčí
2:5 (1:1, 0:2, 1:3)
HK Nový Jičín
Středa 30.09.2020, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ (ČR) • 4. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  59:45
  Nový Jičín právě vstřelil branku!
  Ďáblové po konci přesilové hry nakonec stvrdili své vítězství pátou brankou, tu si zapisuje RICHARD BORDOWSKI. Asistence: Roman Maliník
   
  50:37
  Nový Jičín právě vstřelil branku!
  DAVID ŠTEFKA vybojoval puk v pravém rohu kluziště a nahodil jej na Málkovu bližší tyč, tu gólman domácích neutěsnil a kotouč mu propadl za záda. Bez asistence.
   
  48:09
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Bobři se rozestavěli u brány Nového Jičína, jeden z Ďáblů zkusil puk vyhodit ven z obklíčení, avšak střelu zachytil TOMÁŠ ANDRIS a puk poslal až za záda brankáře Galuška. Bez asistence.
   
  34:18
  Nový Jičín právě vstřelil branku!
  Novému Jičínu se povedlo vytvořit tlak u brány domácích, z nepřehledné situace se k puku dostal Krutil, ten okamžitě nahrál ROKU MACUCHOVI, který kotouč zasunul za Málkova Záda. Asistence: Michal Krutil, Roman Maliník.
   
  26:25
  Nový Jičín právě vstřelil branku!
  Bordowski zavezl kotouč do obrané třetiny Bobrů, následná přihrávka se mu ale nepodařila. Ke kotouči se ale opět dostali Ďáblové a usadili se před Málkovou bránou, tam po přihrávce Macucha zasunul kouč do svatyně Bobrů JAKUB KRUŠKA a dostává tak Ďábly do vedení. Asistence: Rok Macuch.
   
  10:40
  Nový Jičín právě vstřelil branku!
  Sluštík objel s pukem Málkovu bránu a rychle přihrál čekajícímu JAKUBU LEHEČKOVI, ten kotouč rychle poslal pod gólmanovy betony. Asistence: Jan Sluštík, Vladimír Váňa.
   
  00:29
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Těsně po začátku se vedení ujímají domácí. Svou první branku v dresů Bobrů vstřelil TOMÁŠ URBANEC, ten dostal rychlou přihrávku před Galuškovu bránu a pohotově zavěsil. Asistence: Richard Kobylík, Tomáš Andris.

  Jan Kozák

  Branky a nahrávky: 1. Urbanec (Kobylík, Andris), 49. Andris – 11. Lehečka (Sluštík, Váňa), 27. Hruška (Macuch), 35. Macuch (Krutil, Maliník), 51. Štefka, 60. Bordowski (Maliník)


  HC Bobři Valašské Meziříčí: Málek (Slovák) – Holiš, Báchor, Žák (A), Hajda, Pernický, Kobylík, Pavlas – Slovák, Pořický (A), Křivohlávek, Urban, Vávra (C), Andris, Kajaba, Kuchařík, Stodůlka, Vavřík, Urbanec.
  HK Nový Jičín: Galuška (Šimonů) – Már, Holáň, Kleiner, Hruška, Váňa, Vacula, Krutil (A) – Flok, Kafka, Maliník, Lehečka, Hilšer, Štefka, Bordowski (A), Poruba, Sluštík, Macuh (C), Pecha, Pryzbyla.

  Rozhodčí: Čech – Bezděk, Peroutka.