Kadaň – Benátky n/J | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Sokolov – Prostějov | 5:2 (kon.) | | | Šumperk – Frýdek-M. | 5:0 (kon.) |
Přerov – Poruba 2011 | 3:0 (kon.) |
Přerov – Vítkovice | 3:4 (kon.) | | | Chomutov – Hvězda Praha | 0:0 (odl.) | | | Kometa Brno – Poruba | 7:4 (kon.) |
K. Vary – PZ Kladno | 5:1 (kon.) | | | Havířov – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Hvězda Praha | 7:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Tábor | 0:7 (kon.) | | | Kobra – Mountfield HK | 2:9 (kon.) | | | HC Litvínov – Třemošná | 0:0 (odl.) |
Jihlava – Sparta | 5:3 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kladno | 0:0 (odl.) |
Motor ČB – Technika Brno | 0:0 (odl.) |
Jaroslavl – Jokerit | 2:3 (kon.) | | | Nižněkamsk – Ufa | 1:4 (kon.) | | | Viťaz – Riga | 6:1 (kon.) |
Salzburg – Bratislava Capitals | 5:1 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Bílina | 0:0 (odl.) | | | Havlíčkův Brod – Cheb | 3:6 (kon.) | | | Znojmo – Val. Meziříčí | 8:1 (kon.) |
Žďár n/S – Kopřivnice | 5:2 (kon.) | | | Klatovy – Příbram | 3:2 (kon.) | | | Děčín – Nová Paka | 5:1 (kon.) |
Jablonec n/N – Hronov | 6:2 (kon.) | | | Trutnov – Mostečtí Lvi | 0:0 (odl.) | | | Opava – Vel. Meziříčí | 0:0 (odl.) |
Řisuty – Kobra | 0:0 (odl.) | | | Tábor – Písek | 0:0 (odl.) |
TJ Slavia IPS – TJ Sparta Praha ČKD | 1:9 (kon.) |
Pelhřimov – Samson České Budějovice | 5:2 (kon.) |
Roudnice – Chomutov | 0:0 (odl.) |
konec
Neftěchimik Nižněkamsk
1:4
(0:0, 1:3, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
59:56
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Danil Ajmurzin – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
55:34
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Marat Chajrullin – 2 min., vysoká hůl).
|
|
52:01
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Rodion Amirov – 2 min., krosček).
|
|
51:02
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Bryncev – 2 min., držení).
|
|
34:04
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Čivilev – 2 min., vysoká hůl).
|
|
30:04
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Porjadin – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
23. Galuzin (Šiksatdarov) – 30. M. Vorobjov (Kugryšev), 32. Baranov (M. Vorobjov), 35. Larsen (Kugryšev), 57. Alalykin (Alexejev, Lukin)
Rozhodčí: Rabodin, Romasko – Osipov, Šišlo
Diváci: 1793
Neproměněná penalta:
Neftěchimik Nižněkamsk:
Barulin (Ivannikov) – Bryncev (A), Rantakari, A. Osipov, Volgin, Loginov (A), Puzanov, Semjonov – Porjadin, Kučerjavenko (A), A. Kosticyn – Galuzin, Šiksatdarov, Chafizov – Čivilev, Chajrullin, L. Hudáček – Golubovič, Šarifjanov, Bucajev – Šafigullin.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Skrynnik (Braginskij) – J. Birjukov (A), Larsen, Korobov, Alexejev, Muchamadullin, A. Semjonov (C), Lisovec – Kugryšev (A), M. Vorobjov, Amirov – Baranov, Alalykin, Pustozjorov – Lukin, Ševčenko, Kuzmin – Pašin, Kozlov, Skorikov – Ajmurzin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Skrynnik (Braginskij) – J. Birjukov (A), Larsen, Korobov, Alexejev, Muchamadullin, A. Semjonov (C), Lisovec – Kugryšev (A), M. Vorobjov, Amirov – Baranov, Alalykin, Pustozjorov – Lukin, Ševčenko, Kuzmin – Pašin, Kozlov, Skorikov – Ajmurzin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Rabodin, Romasko – Osipov, Šišlo
Diváci: 1793
Tomáš Němčík