Karlovy Vary – Slavia B 3:1 (kon.) | Hostouň – Povltavská 2:1 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
3:1 (0:0)
SK Slavia Praha B
Neděle 04.10.2020, 10:30 • Karlovy Vary - Dvory, tráva • Česká fotbalová liga (A) • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Krásné nedělní dopoledne, v Karlových Dvorech se dnes v rámci sedmého kola ČFL odehraje duel mezi domácím týmem FC Slavia Karlovy Vary proti SK Slavia Praha B.

FC Slavia Karlovy Vary Karlovarská Slavia si naposledy zahrála proti záloze pražské Sparty. V prvním poločase odolávala soupeřovu nátlaku a do šaten odcházela za stavu 1:2, v druhé půli ale inkasovali karlovarští fotbalisté další dvě branky a vyrovnat se jim již nepodařilo. Jediným domácím střelcem zápasu byl Martin Psohlavec. Domácí jsou aktuálně s pěti body na 12. pozici v tabulce ČFL.

SK Slavia Praha B Záloha pražské Slavie si v posledním utkání vyšlápla na sokolovský Baník. Tomu na vlastním hřišti dokázala v prvních pětačtyřiceti minutách odskočit o čtyři branky, ve druhé půli přidali slávisté pátý gól a slavili výhru. Aktuálně jsou pražští sešívaní se sedmi body na desátém místě.
    Utkání v Karlových Varech bude bez diváků

FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Skala, Pěkný "C", Fencl, Vokáč, Vyleta, Mandula, Maňák, Psohlavec, Dubnička, Tůma
    Náhradníci: Prágr, Tesař, Shorný, Farid, Chomát, Štrunc

SK Slavia Praha B: Surovčík – Švec, Bárta, Zeronik, Vlasák, Jurásek, Douděra, Matys, Kopáček, Křišťan, Sima
    Náhradníci: Šmíd, Kubáň, Rigo, Silva, Hošek, Fülöp

Rozhodčí: Šťastný – Mrkáček, Linhart.

1

1
    Domácí se na úvod utkání dostali před Surovčíka, střela z dálky, ale končí mimo hřiště.

2
    Kopáček zakončoval před Chárou, ten ale vyráží. Pražská Slavia tak vybojovala alespoň roh.

4
    Karlovarští se prohlavičkovali až před šestnáctku, tam byl faulován Psohlavec. Karlovy Vary tak čeká volný kop.

5
    Maňák vykopl do předbrankového prostoru, tam si ale situaci pohlídal Surovčík, který vyboxoval míč do bezpečí.

7
    Jurásek vystřelil zprava, karlovarskou bránu ale minul.

9
    Douděra nestihl rychlou přihrávku, domácí tak čeká vhazování.

11
    Tůma hlavičkoval v pokutovém území Maňákův výkop, proti Surovčíkovi ale neuspěl.

12
    Maňák parádně pálil zpoza šestnáctky, Fenclova snaha o nasměrování míče do brány byla však marná.

15
    Domácí Slavia se dvakrát během chvíle dostala do ofsajdu, rozehrává tak soupeř z Prahy.

16
    Douděra uháněl za volným míčem, při tomto snažení upadl. Hosté tak nemohou z této situace těžit.

18
    Pěkný zdařile odhlavičkoval rohový kop pražských fotbalistů.

20
    Maňák protečoval na Vokáče, ten ale nedokázal vystřelit.

22
    Sima se dostal k volném míči a vystřelil na samotného Cháru, domácí gólman ale na balon dosáhl, skóre tak zatím zůstává stejné.

25
    Zeronik vybojoval v levém rohu rohový kop pro svůj tým, nízký výkop ale karlovarskou bránu neohrozil.

26
    Vlasák se dostal k nákopu zprava, střela z první ale mířila přímo na připraveného Cháru.

27
    Vlasák znovu v pěkné šanci, vysoký balón si zpracoval před šestnáctkou, ještě než vystřelil byl ale pískán ofsajd.

31
    Vokáč sám vyrazil do protiútoku, v útočné polovině vybojoval pro karlovarské fotbalisty alespoň vhazování.

33
    Maňák měl další šanci při volném kopu, dlouhý balon ale nenašel žádného z jeho spoluhráčů.

35
    Vyleta měl možnost volného kopu zleva, míč ale jen těsně minul pražskou bránu.

36
    Sima zasprintoval k míči a vystřelil, pražské Slavii je ale pískán ofsajd.

39
    Tůma zkušeně odklonil soupeřův roh, domácí tak mohou do protiútoku.

41
    Psohlavec hlavičkoval před Surovčíka, v pokutovém území ale nebyl nikdo v domácím dresu.

43
    Maňák to zkusil z dálky, míčem ale trefil jen jednoho z bránících hráčů.

45

V první půli jsme se gólu nedočkali, šance byly na obou stranách. Na úvod tlačili na bránu domácí, ani jeden z jejich pokusů bránu netrefil, nebo byl zastaven Surovčíkem. Na druhé straně se do několika šancí dostal Sima a Vlasák, ani jeden z nich ale skórovat nedokázal. Do druhé poloviny tak budou oba týmy nastupovat za stejného stavu jako na začátku.

46

46
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Fencl, přichází Tesař.

47
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí jdou do vedení! Karlovarská Slavia zatlačila před bránou. Jako poslední se k míči dostal ROSTISLAV VOKÁČ, který jej nasměroval do sítě.
    47. VOKÁČ - 1:0

50
    Vyleta poslal rychlý balon na bránu z volného kopu, bohužel pro karlovarské fotbalisty minul.

53
    Psohlavec se vrhnul za volným míčem, jeden z hráčů pražské Slavie byl ale rychlejší.

53
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Zeronik, přichází Silva.

54
    Tak to je paráda! MARTIN PSOHLAVEC se dostal na hranici šestnáctky a přesně trefil šibenici hostující brány.
    54. PSOHLAVEC - 2:0

58
    Hosté jsou jako po ledové sprše, nevychází jim skoro nic. Čímž dávají možnost karlovarským hráčům bojovat v útoku.

59
    Tesař centroval z dálky do pokutového území, Surovčík ale míč vyboxoval pryč.

61
    Sima zahrozil před šestnáctkou, dostává se ale do ofsajdu.

62
    Maňák se dostal v rychlém protiútoku před Surovčíka, namísto střely ale nahrával doleva, tam ale nebyl nikdo z jeho spoůuhráčů. Domácí tak tuto akci v gól nepřetavili.

63
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Vlasák, přichází Rigo.

65
    Silva se dostal do protiútoku, na druhou stranu přihrál Simovi, ten se ale ke střele nedostal.

67
    Douděra vypálil po zadovce od Simy, karlovarskou bránu ale jen těsně minul.

70
    Bárta zkoušel centrovat z velkého úhlu, domácí si ale tuto příležitost pohlídali.

71
    Vlasák tvrdě vystřelil z dálky, Chára ale jeho ránu chytil.

73
    Bárta to zkusil zprava, Chárovu bránu ale minul.

73
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Vokáč, přichází Prágr.

76
    Karlovarští dostali balon až před Surovčíka, ke střele zblízka ale nedošlo.

78
    Žlutou kartu dostává Skala (FC Slavia Karlovy Vary).

80
    Nepřehledná situace před Surovčíkem končí další brankou domácích. V tlačenici před bránou se nejlépe Dominik Mandula, který dokázal nasměrovat míč do sítě.
    80. MANDULA - 3:0

82
    Tým Slavia B právě vstřelil branku! Pražská Slavia se nevzdává, z rychlého protiútoku se jí daří dostat na dvoubrankovou ztrátu. MICHAL ŠVEC se procpal před Cháru a nasměroval přihrávku do karlovarské brány.
    82. ŠVEC - 3:1

84
    Žlutou kartu dostává Křišťan (SK Slavia Praha B).

85
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Mandula, přichází Chomát.

86
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Maňák, přichází Farid.

89
    Karlovarští vhazují a míří ještě v posledních minutách útoku.

90
    Farid to zkusil sám, ke střele se ale nedostal.

90

Je rozhodnuto! Karlovarská Slavia si v dnešním duelu proti záloze té pražské připisuje důležité tři body. Po prvním poločase bez gólu jsme v tom druhém byly svědky hned čtyř branek. V sedmačtyřicáté minutě se trefil Vokáč, na kterého navázal po sedmi minutách Psohlavec. Třetí branku domácích si pak připsal Mandula, který se dokázal zorientovat před bránou a poslat domácí do tříbrankového vedení. V dvaaosmdesáté minutě skóroval za hosty Švec, jeho branka ale pražskou Slavii nakopnout nedokázala, a utkání tak končí za stavu 3:1.

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (12:22:31)