Hr. Králové B – Pardubice B 2:2 (1:4 po pen.) | Chlumec n/C – Zápy 2:0 (kon.) | Liberec B – Přepeře 4:2 (kon.)
Brozany – Zbuzany 3:0 (kon.)
Slovan Liberec B
4:2 (1:1)
FK Přepeře
Neděle 04.10.2020, 10:15 • Městský stadion, Liberec • Česká fotbalová liga (B) • 7. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle. (12:06:49)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý ofenzivní zápas, který nakonec dopadl lépe pro béčko Slovanu Liberec. To ještě dvacet minutek před koncem prohrávalo, ale nakonec zabralo a svého soupeře porazilo 4:2. Nutno dodat, že zcela zaslouženě, protože domácí byli lepším týmem.

90+2

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Yuzvak, přichází Daněk.
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kazda, přichází Knobloch.

85
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Vaníček, přichází Elbel.
    83. Matyáš KAZDA - 4:2

83
    Tým Liberec B právě vstřelil branku!
    A je to 4:2! Po rychlé kombinaci se do vápna dostal kapitán MATYÝŠ KAZDA, který nádherným technickým pokusem poslal míč přesně do šibenice!

82
    Ale ani z něho se žádný z hráčů nedostal do zakončení.

81
    Rohový kop pro Přepeře.

80
    Zhruba deset minutek mají hosté na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem.

78
    Hosté se ale dokázali ubránit.

77
    Rohový kop pro Slovan.

76
    Domácí jsou na koni, na trávníku nyní dominují a stále se tlačí dopředu.
    74. Elvis MASHIKE - 3:2

74
    A po pár minutách jdou domácí dokonce do vedení! Po centru z levé strany zůstali dva domácí hráči zcela osamoceni ve vápně hostů a ELVIS MASHIKE nechytatelnou dělovkou překonal brankáře!

72
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Zaradny, přichází Volf.

72
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Bulíř, přichází Jaroš.

71
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kosek, přichází Gembický.
    69. KIM - 2:2

69
    Domácí nyní byli hodně aktivní a zcela zaslouženě vyrovnávají na 1:1! Po centru se do míče položil střídající YISEOK KIM a povedenou hlavičkou nedal brankáři šanci!

67
    Slovan vybojoval další rohový kop, ale ani z něho se vyrovnávací branky nedočkal. Hosté zatím velmi dobře brání.

65
    Žlutou kartu dostává Zaradny (FK Přepeře).

64
    Po nepříliš povedeném centru odvrátil míč do bezpečí jeden z domácích hráčů.

63

62
    Žlutou kartu dostává Vaníček (FK Přepeře).

61
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Domácí stále prohrávají o jednu branku, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

59
    Po bleskové akci to vyzkoušel z dálky jeden z domácích hráčů, ale míč skončil několik metrů nad brankou.

58
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Ježek, přichází Synek.

57
    Ani z další akce Slovanu nic nebylo. Domácí hráč si neporadil s vysokým míčem a ten skončil v zámezí.

55
    Po rohu se domácí dožadovali faulu, ale marně. Rozhodčí zůstal klidný a od své branky bude rozehrávat Truksa.

54
    Kazda to zkusil z rohu velkého vápna, byl to skvělý pokus, ale Truksa dobrým zákrokem míč vyrazil na roh!

53
    Domácí se snaží okamžitě odpovědět, usadili se na polovině soupeře a kombinují.
    51. Ladislav MARTAN - 1:2

51
    Přepeře právě vstřelily branku!
    Hostující celek jde do vedení! LADISLAV MARTAN se prodral do vápna a poté doslova procedil míč přes brankáře.

50
    Žlutou kartu dostává Ježek (FK Přepeře).

48
    Akci hostů ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:20 hodin.

První poločas je za námi. Sledujeme hodně ofenzivní zápas, který nabídl řadu střeleckých pokusů a dvě branky. Do vedení se dostal domácí Slovan, ale hosté poté zabrali a z penalty dokázal vyrovnat Martan. Je to tedy 1:1 a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.

45+3

45+3
    Ani z tohoto rohu nic nebylo a je jasné, že v prvním poločase se už nic nestane.

45+2

45+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    Po faulu na polovině soupeře vyfasoval žlutou kartu hostující Vojtěch Novotný.

42
    Slovan je v závěru prvního poločasu aktivnější, ale do zakončení se nyní nedostává.

40
    Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.

38
    Ani z další akce Slovanu nic nebylo, tedy kromě nepřesné přihrávky.

36
    Domácí zahrávali standardní situaci zhruba z dvaceti metrů, ale branku ohrozit nedokázali.

34
    Následoval rohový kop i pro hostující celek, ale ani z něho nic nebylo.

32
    Ani ze druhého rohu Slovanu nic nebylo, míč doputoval opět jen do zámezí.

31
    Domácí hráč se objevil sám před brankářem, ale neprostřelil ho! Neujala se ani následná dorážka! Rohový kop pro Slovan Liberec.

30
    Jeden z domácích hráčů byl opět ošetřován, ale už je na nohou a vypadá to, že v zápase bude pokračovat.

28
    Oba celky se stále tlačí dopředu. Vidíme dost pokusů o zakončení, ale většina z nich je velmi nepřesná.

26
    Ani z tohoto rohu jsme se nedočkali další branky. Na tahu je tedy domácí Slovan.

25

24
    Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku a chvíli se hrát nebude, domácí borec musí být ošetřen.

22
    Další akce Slovanu skončila velice nepřesnou střelou z dálky a od své branky bude rozehrávat Truksa.

20
    Ze svého prvního rohu ale domácí nic nevytěžili a po dvaceti minutách je tak stav utkání stále nerozhodný.

19
    Domácí Slovan se okamžitě vydal dopředu a nakonec vybojoval rohový kop.
    17. Ladislav MARTAN - 1:1

17
    Jeden z domácích hráčů zahrál rukou a rozhodčí nařídil pokutový kop. K míči se postavil LADISLAV MARTAN a zkušeně překonal brankáře, 1:1!
    16. Ruka domácího hráče

16
    Pokutový kop pro hosty!

14
    Zahrozili také hosté. Po centru se na zadní tyči dostal k míči jeden z hráčů, ale svou hlavičkou branku trefit nedokázal.

12
    Další snažení Slovanu zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

10
    Domácí jsou dnes hodně při chuti a opět se tlačí dopředu. Hosté zatím pouze brání.
    8. YUZVAK - 1:0

8
    A máme tu úvodní branku tohoto zápasu. Po rychlé akci Slovanu se do zakončení z hranice velkého vápna dostal ANDRIY YUZVAK, který to trefil fantasticky! Míč skončil v šibenici, brankář byl bez šance a Slovan jde do vedení 1:0!

6
    Ani hostům akce nevyšla podle představ, skončila jen další nepřesnou přihrávkou.

4
    Po rychlé akci se jeden z domácích hráčů dostal do zakončení, ale tomu scházela přesnost a od své branky tak bude rozehrávat Truksa.

2
    Domácí zatím drží míč na své polovině, nikam nespěchají a trpělivě kombinují.

1

FC Slovan Liberec B: Hasalík – Bína, Yuzvak, Kosek, Michal, Kazda (C), Dvořák, Šulc, Cancola, Jugas, Mashike
    Náhradníci: Kim, Polyák, Gembický, Daněk, Knobloch, Mečíř, Hnízdil

FK Přepeře: Truksa – Novotný, Venc, Tvaroha, Vaníček, Pavlata (C), Sedláček, Zaradny, Bulíř, Martan, Ježek
    Náhradníci: Vrána, Kvesic, Jarosz, Synek, Elbel, Kvesič, Volf

Rozhodčí: Švagr – Krejsa, Cichra.

Utkání mezi béčkem Slovanu Liberec a FK Přepeře začíná už v 10:15 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte duel ujít. Myslím si, že se máme na co těšit.

Poslední vzájemné zápasy

Slovan Liberec – Přepeře 1:4

FC Slovan Liberec B má zatím po šesti zápasech na svém kontě pouze sedm bodů a nachází se až na dvanácté pozici. Z posledních dvou kol domácí urvali pouze jeden bod, takže dnes by potřebovali nutně bodovat.

FK Přepeře jsou na tom o poznání lépe. Hostující celek odehrál také šest zápasů, ale vybojoval 13 bodů a v tabulce se nachází na výborném třetím místě, když na druhou Mladou Boleslav ztrácí dva body a na první Zápy body tři. Hostující celek v posledním kole hostil Velvary a vyhrál 2:0.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Česká fotbalová liga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi béčkem Liberce a FK Přepeře. Uvidíme, jak to celé nakonec dopande.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Jakub Kopřiva

Branky: 8. Yuzvak, 69. Kim, 74. Mashike, 83. Kazda – 17. Martan (pen.), 51. Martan

Karty:   43. Novotný (PRP), 50. Ježek (PRP), 62. Vaníček (PRP), 65. Zaradny (PRP)

Slovan Liberec B: Hasalík – Bína, Yuzvak (87. Daněk), Kosek (71. Gembický), Michal, Kazda (C) (87. Knobloch), Dvořák, Šulc, Cancola, Jugas, Mashike

FK Přepeře: Truksa – Novotný, Venc, Tvaroha, Vaníček (85. Elbel), Pavlata (C), Sedláček, Zaradny (72. Volf), Bulíř (72. Jaroš), Martan, Ježek (58. Synek)

Rozhodčí: Švagr – Krejsa, Cichra