Ufa – Kunlun 3:2 (po pr.) | Jekatěrinburg – Riga 7:2 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 4:1 (kon.)
Čerepovec – Jokerit 5:2 (kon.) | Jaroslavl – Minsk 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – Novosibirsk 1:3 (kon.)
N.Novgorod – Chabarovsk 3:4 (po pr.) | Soči – Viťaz 3:4 (po pr.) | Spartak Moskva – Omsk 2:1 (po pr.)
Dynamo Moskva – CSKA Moskva 4:3 (kon.)
HK Soči
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
Neděle 01.11.2020, 15:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou! (17:27:39)

Dohráno, dva body dnes putují na předměstí Moskvy, zatímco doma zůstává jen jeden. Soči bylo sice na ledě opticky po většinu zápasu o něco málo lepší, bohužel pro něj se ale nehraje na estetický dojem, nýbrž na vstřelené branky. Ty domácí nasbírali jen tři, zatímco Viťazu se podařilo gólmana soupeře prostřelit čtyřikrát.

Viťaz právě vstřelil branku!
    Je konec, DANILA MOJSEJEV rychlým nájezdem zařizuje svému celku jeden bod navíc! Útočník Viťazu najel přímo až před domácí brankoviště a své sólo zakončil přesnou střelou do horní části svatyně. Sečteno, podtrženo – 3:4! Asistence: Kaspars Daugavinš, Linus Hultström.

61:06
    Děrgačovovu střelu připravený Treťjak vyrazil, hosté se stále drží v útočném pásmu.

60:43
    Oba gólmani si už v prodloužení připsali na svá konta zákroky, na kotouči jsou nyní hráči Soči.

60:01

V průběhu šedesátiminutové základní hrací doby se o vítězi střetnutí nerozhodlo, na řadu tak přichází krátké prodloužení ve formátu třech proti třem.

Střely na branku: 32 – 28.
    Vhazování: 18 – 28.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:53
    Třetí třetina se dohrává před domácí svatyní, Soči ale svého soupeře nepouští do zakončení.

59:28
    Oddechový čas pro domácí.

59:28
    Treťjak si na své konto připsal další zákrok a rozhodl se puk už do hry nevrátit, přerušuje se.

58:59
    Viťaz působí opařeně, není divu. Ještě před chvilkou to vypadalo, že má výhru v kapse, nakonec se o ní ale zřejmě bude muset poprat až v prodloužení.
    58:28 Dmitrij KOLGOTIN - 3:3

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 8. Ruděnkov (Točickij), 39. Ruděnkov (Rubcov, Ogirčuk), 59. Kolgotin (N. Kvartalnov, J. Alexandrov) – 10. Voronkov (Malychin), 15. Hultström (Děrgačov), 48. Malychin (Smolin, Mojsejev), 62. Mojsejev (Daugavinš, Hultström)

HK Soči: Treťjak (Lassinantti) – Miromanov, Pogorišnyj, J. Alexandrov (C), Soljannikov, Rundblad, Batyršin, Miščenko, Sedov – Točickij (A), Strömwall, Šmeljov – Rubcov, Karjalainen, Ruděnkov (A) – Glotov, Garajev, Ogirčuk – Kolgotin, N. Kvartalnov, Kazakov.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Todykov (I. Ježov) – Jeřábek (A), Pautov, Hultström, Voronkov, Golovkov (A), Borodkin, Vorobej – Daugavinš, Danforth, A. Sjomin (C) – Děrgačov, Bardakov, Mojsejev – V. Popov, Laričev, Grebenščikov – Smolin, Valickyj, Malychin.

Rozhodčí: Beljajev, Judakov – Nikolajev, Šalagin.

Diváci: 1 741