Augsburg – Hertha 0:3 (kon.) | Mohuč – Schalke 2:2 (kon.) | RB Lipsko – Freiburg 3:0 (kon.)
Stuttgart – Frankfurt 2:2 (kon.) | Union Berlín – Bielefeld 5:0 (kon.) | Dortmund – Bayern 2:3 (kon.)
Borussia Dortmund
2:3 (1:1)
Bayern Mnichov
Sobota 07.11.2020, 18:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:33:46)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 8:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:7.

Neskutečně fantastický a vyčerpávající zápas je u svého konce, kdy Bayern Mnichov dokázal zvítězit na půdě Borussie Dortmundu 3:2!
    Už v 1. minutě se Robert Lewandowski ocitl v šanci, ale vystřelil pouze do boční sítě. Ve 14. minutě předvedl Roman Bürki parádní zákrok proti zakončení Leona Goretzky. Ve 22. minutě přišla první velká šance Erlinga Hälanda, ale ten minul. O dvě minuty později sice vstřelil gól Robert Lewandowski, ale ten nakonec nebyl uznán kvůli ofsajdu. O pár minut později se znovu dostal ke střele Leon Goretzka, ale Bürki byl rovněž připraven. Když už se zdálo, že se půjde do šaten za bezgólového stavu tak padly ještě dvě branky. Ve 45. minutě se po skvělé přihrávce Guerreira trefil Marco Reus. Těsně před koncem nastaveného času hosté získali standardní situaci, kterou rozehráli senzačně a David Alaba srovnal na 1:1.
    Do druhé poloviny zápasu vlétli domácí velmi aktivně, ale už po dvou minutách se Hälandovi nepodařila přihrávka ve velké šanci. O minutu později svou šanci ale využil na druhé straně kanonýr Robert Lewandowski a poslal Mnichov do vedení 2:1. O tři minuty později mohli hosté zvýšit náskok, ale Comanova pumelice skončila na tyči. V 68. minutě byl Reus blízko srovnání, ovšem Neuer jej vychytal. Deset minut před koncem základní hrací doby parádně zakončil Leroy Sané a poslal Bayern do vedení 3:1. Žlutočerné vosy se ale nevzdávaly a o tři minuty později snížil Erling Häland. V 86. minutě to byl opět Reus, který se dostal ke střele, ale přestřelil. V nastaveném čase se sice trefil Lewandowski, ale podruhé v utkání mu branku zrušil videorozhodčí.
    Bayern zvítězil v Dortmundu 3:2.

90+7

90+6
    Jude Bellingham si nakonec našel místo uvnitř vápna na centr z levé strany, ale nepovedlo se mu zakončit podle svých představ a Manuel Neuer pouze vzal míč ze vzduchu.

90+5
    Borussia Dortmund se ale nemůže procpat do nějaké větší šance a Bayern horlivě brání svou bránu.

90+3
    Podruhé v tomto utkání není Robertu Lewandowskému uznána branka, neboť i tentokrát se nacházel v těsném ofsajdu! Bayern tak stále vede těsně 3:2!

90+2
    Domácím se nepodařila útočná akce a následuje tak protiútok Bayernu Mnichov.

90+1
    Axel Witsel tentokrát uviděl od sudího žlutou za faul na Goretzku.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Nyní získal Bayern autové vhazování na polovině svého soupeře a může tak něco vymyslet.

88
    Míč skončil z kopačky Judeho Bellinghama pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Bayern.

86
    Marco Reus se opřel do voleje po centru z levé strany, ale pouze přestřelil hostující svatyni!

85
    Erling Häland se opět dostal svou obrovskou rychlostí za obranu Bayernu, konkrétně přesprintoval Alabu, ale nakonec se jednalo o ofsajd.

83
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Tak nakonec nás ještě čeká velké drama, protože Borussia snižuje na 2:3! ERLING HÄLAND dostal fantastický lob za obranu z kopačky Raphaëla Guerreira, který si norský supertalent skvěle zpracoval, dostal se kolem Neuera a zakončil do poloprázdné brány. Asistence: Raphaël Guerreiro.

82
    Nyní uviděl hostující útočník Robert Lewandowski žlutou kartu za svůj faul ve středu hrací plochy.

80
    Bayern právě vstřelil branku!
    Deset minut před koncem základní hrací doby jdou hosté do dvoubrankového vedení a jsou velmi blízko ke třem bodům! Potom co útok Dortmundu přišel o míč přišel smrtící brejk, kdy ve správný moment Robert Lewandowski posunul balón na LEROYE SANÉHO a ten exkluzivně zakončil k levé tyči. Asistence: Robert Lewandowski.

79
    Nepovedený pas domácího hráče na levou stranu skončil jen v zámezí a Bayern má k dispozici autové vhazování.

Michal Raška

Branky: 45. Reus (Guerreiro), 83. Häland (Guerreiro) – 45+4. Alaba (T. Müller), 48. Lewandowski (Lucas Hernández), 80. Sané (Lewandowski)

Karty:   45+3. Delaney (DOR), 90+1. Witsel (DOR) – 34. Kimmich (BAY), 82. Lewandowski (BAY)

Borussia Dortmund: Bürki – Meunier, Akanji, Hummels, Guerreiro – Witsel, Delaney (60. Bellingham) – Sancho (69. Brandt), Reus (C), Reyna (69. T. Hazard) – Häland.
    Náhradníci: Hitz – Bellingham, Brandt, Can, Dahoud, T. Hazard, Morey, Passlack, Ł. Piszczek.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – B. Sarr, J. Boateng (69. Javi Martínez), Alaba, Lucas Hernández – Kimmich (36. Tolisso), T. Müller, Goretzka – Coman (69. Sané), Lewandowski, Gnabry.
    Náhradníci: Nübel – Costa, Choupo-Moting, Javi Martínez, Musiala, Richards, Roca, Sané, Tolisso.

Rozhodčí: Gräfe – Kleve, Sinn