Brest – Lille 3:2 (kon.) | Lens – Remeš 4:4 (kon.) | Lorient – Nantes 0:2 (kon.)
Méty – Dijon 1:1 (kon.) | Nîmes – Angers 1:5 (kon.) | Nice – Monaco 1:2 (kon.)
Lyon – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
Olympique Lyon
2:1 (0:1)
AS Saint-Étienne
Neděle 08.11.2020, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

90+7
    Na závěr zápasu menší strkanice, která přinesla žluté karty pro Moueffeka a Mendese.

83
    Žlutou kartu dostává Lucas Paquetá (Olympique Lyon).

68
    Žlutou kartu dostává Maxwel Cornet (Olympique Lyon).

65
    Žlutou kartu dostává Lucas Douath (AS Saint-Étienne).

52
    V krátkém časovém sledu tu máme další žlutou kartu, tentokráte jí za taktický zákrok obdržel hostující Youssouf.

51
    Žlutou kartu dostává Bruno (Olympique Lyon).

41
    Žlutou kartu dostává Maxence Caqueret (Olympique Lyon).

David Suchý

Branky: 65. Kadewere (Cornet), 74. Kadewere (Cornet) – 40. A. Lopes (vla.)

Karty:   41. Caqueret (LYO), 51. Bruno (LYO), 68. Cornet (LYO), 83. Paquetá (LYO), 90+7. Mendes (LYO) – 52. Youssouf (SET), 65. Douath (SET), 90+7. Moueffek (SET)

Neproměněná penalta: 89. Bouanga (SET), mimo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 19:18.
    Olympique Lyon: A. Lopes – Dubois, Denayer, Diomande, Cornet (78. Bard) – Caqueret (86. Jean Lucas), Bruno (57. Paquetá), Aouar (56. Mendes) – Toko Ekambi, M. Dembélé (57. Kadewere), Depay (C).
    Náhradníci: Pollersbeck – Bard, Binlamrí, Gusto, Cherki, Paquetá, Jean Lucas, Kadewere, Mendes.

AS Saint-Étienne: Moulin (C) – M. Camara, Moukoudi, Kolodziejczak, Trauco – Youssouf (80. Rivera), Neyou, Douath (80. Moueffek) – Aouchiche (67. Hamouma), Abi (75. Chazrí), Bouanga.
    Náhradníci: Bajič – Benkhedim, Hamouma, Gabriel Silva, Sow, Souici, Moueffek, Rivera, Chazrí.

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni