Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:1 (po pr.) | Jaroslavl – Barys 7:2 (kon.) | Nižněkamsk – Kunlun 6:3 (kon.)
N.Novgorod – Kazaň 2:6 (kon.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 3:4 (po pr.) | Jokerit – Petrohrad 1:4 (kon.)
Omsk – Soči 3:2 (kon.) | Viťaz – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
Úterý 10.11.2020, 15:00 • Ledová aréna Traktor • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:25:57)

Československá stopa v utkání:
    Lukáš Sedlák (CLJ) 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:41
    Tomáš Hyka (CLJ) 0+1, 0 střel, čas na ledě 18:24
    Andrej Nestrašil (MET) 0+0, 0 střel, čas na ledě 3:40

Je konec. Traktor Čeljabinsk zvítězil nad Metallurgem Magnitogorsk 2:1 po prodloužení. Do utkání vstoupili hosté velmi dobře a aktivně, což potvrdili už ve 4. minutě, když šli po brance Čibisova do vedení. Hosté měli dokonce tři přesilovky, ale ani jednu nevyužili. Ke konci třetiny získal Traktor přesilovku 5 na 3 a v poslední minutě srovnal Pilut. Druhá ani třetí třetina nám bohužel nepřinesla ani jeden gól a šlo se do prodloužení, kde v 63. minutě rozhodl Karlin.

62:43 Ruslan KARLIN - 2:1

62:43
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Domácí mužstvo rozhoduje toto utkání v prodloužení! Po přihrávce Kravcova se k puku dostal RUSLAN KARLIN, který si vybral levou šibenici a přesně tam zakončil! Asistence: Vitalij Kravcov.

62:08
    Metallurg vybojoval kotouč za svou bránou a následně přišel rychlý protiútok, který ale ani tentokrát nepřinesl střelu.

61:25
    Traktor vybojoval puk ve středu hrací plochy, ale žádný útok z toho nebyl.

60:49
    Jegor Jakovlev se sice dostal z levé strany ke střele, ale minul branku.

60:27
    Hosté drží kotouč v pásmu soupeře a snaží se prodrat ke střele.

60:01

Základní hrací doba je u svého konce a stále nevíme vítěze z tohoto utkání Čeljabinsku s Magnitogorskem, jelikož stav je stejný od první třetiny a to 1:1. Následuje tak prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28
    Sergej Plotnikov se dostal ke střele z mezikruží, ale Ivan Fedotov chytil puk do lapačky!

58:49
    Nyní už získali puk hráči Čeljabinsku, kteří mají možnost rozhodnout utkání.

58:05
    Magnitogorsku se nepodařilo vytvořit akci ze své poloviny, jelikož přišel o puk ve středu hrací plochy.

57:19
    Už to vypadalo, že Alexandr Avcin najde před bránou svého spoluhráče, ale obránce hostů jeho pokus zblokoval.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 20. Pilut (Byvalcev, Hyka), 63. Karlin (Kravcov) – 4. Čibisov (Zemčonok)

Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Sudnicin) – Manuchov, Pilut, Karpuchin, Ogurcov, S. Garejev, Tělegin, Jasinskij, Jevenko – Kravcov, Byvalcev, Kalinin (C) – Hyka, Sedlák (A), Åberg – Osnovin, Polygalov (A), Švarjov – Kosov, Karlin, Avcin.
    Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Košečkin) – Minulin, Dronov, Zemčonok, J. Jakovlev (A), Martynov, Nikolajev, Va. Antipin – S. Plotnikov (A), Prochorkin, Karpov – A. Nestrašil, Rasmussen, Mozjakin (C) – Košelev, Lammikko, Čibisov – Švyrjov, Několenko, Korobkin – Rožkov.

Rozhodčí: Sidorenko, Fatejev – Sadovnikov, Sivov