Košice – Nové Zámky 4:3 (2:1 po s.n.) | Miskolc – Lipt. Mikuláš 7:2 (kon.) | Nitra – Michalovce 5:3 (kon.)
HC Slovan – Banská Bystrica 7:2 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
7:2 (4:1, 3:0, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Úterý 10.11.2020, 18:00 • Zimný štadión Miškovec • Tipos Extraliga (SR) • 11. kolo

Dnešný duel je už minulosťou. Domáci v ňom rozstrieľali Liptovský Mikuláš a zaslúžene vyhrávajú. Po dvoch tretinách bolo prakticky vymaľované. Hostia síce vyhrali poslednú tretinu, no len 1:0, a teda nič na výsledku nezmenili. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (20:38:05)

59:07
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Okuliar – 2 min., hrubosť).

58:45
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Jordan – 2+2 min., hrubosť).

58:45
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Bača – 2+2 min, hrubosť + 10 min. osobný trest, hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Mezovský – 2+2 min, hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Uhrík – 10 min. osobný trest, hrubosť + 2+2 min, hrubosť).

58:45
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Láda – 2 min., vrazenie na mantinel + 10 min. osobný trest, vrazenie na mantinel).
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Láda – 2 min., hrubosť + 10 min. osobný trest, hrubosť).
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Rokaly – 2+2 min., hrubosť).

58:45
    Na ľadovej ploche sa strhla bitka, po ktorej môžeme očakávať viacero trestov.

58:23
    Bačova strela je len príspevkom do štatistík.

58:08
    V závere zápasu sú v pásme súpera aj Liptáci.

57:11
    Domáci po vyhraných buly okamžite pálili, no Kozel chytá.

55:39
    Z pravej strany to skúšal Kurali. Puk nedotlačil do bránky ani Oško.

55:30
    Minúta presilovej hry Liptovského Mikuláša fuč a hostia stále bez výraznejšej šance.

54:27
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Jordan – 2 min., sekanie).

53:54
    Kozel je počas tohto oslabenia v poriadnej permanencii. Gól však za chrbát stále nepustil.

52:20
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Bača – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

51:37
    DVTK Miškovec vyhadzuje puk do pásma súpera, a tak sa definitívne ubránia presilovej hre súpera.

50:54
    Huna skúšal spoza obrancu pozornosť Kissa, ktorý v tejto skúške obstál.

50:23
    V početnej nevýhode hrozili paradoxne domáci. Po tejto akcii sa však skóre meniť nebude.