Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:1 (po pr.) | Jaroslavl – Barys 7:2 (kon.) | Nižněkamsk – Kunlun 6:3 (kon.)
N.Novgorod – Kazaň 2:6 (kon.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 3:4 (po pr.) | Jokerit – Petrohrad 1:4 (kon.)
Omsk – Soči 3:2 (kon.) | Viťaz – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
CSKA Moskva
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
Spartak Moskva
Úterý 10.11.2020, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (20:04:15)

Československá stopa v utkání

Július Hudáček (SPM) výhra, 3 inkasované branky, úspěšnost zákroků 91%.

Martin Bakoš (SPM) 2+0, 2 střely na branku, 2 trestné minuty, čas na ledě – 18:14.

Robin Hanzl (SPM) 0+0, 9/17 vyhraných vhazování, čas na ledě – 19:03.

Lukáš Radil (SPM) 0+0, 4 střely na branku, čas na ledě – 18:05.

Statistiky po celém zápase:

Střely na branku: 33 – 24
    Trestné minuty: 8 – 8
    Vhazování: 26 – 37
    Zblokované střely: 7 – 22
    Hity: 12 – 5

Je konec! Spartak nakonec bere z toho utkání bonusový bod do tabulky! Nakonec se rozhodlo v prodloužení, ve kterém svůj samostatný únik proměnil Martin Bakoš. Ten dal dnes rovnou dvě branky a rozhodně byl jedením z nejlepších hráčů hostů na ledě.

63:26 Martin BAKOŠ - 3:4

63:26
    Spartak právě vstřelil branku!
    Obrovská chyba domácího celku znamená jeho prohru, hosté berou z tohoto zápasu dva body! Andrej Světlakov zůstal na ledě sám a ve středním pásmu si neporadil, obránci střídali, a tak jsme viděli samostatný únik. Ten provedl MARTIN BAKOŠ špičkově a po rychlé kličce poslal kotouč mezi betony Šaryčenkova. Bez asistence.

62:32
    Anton Slepyšev to nakonec vzal na sebe. Objel si branku, ale k tyči nezakončil. Július Hudáček se totiž stihl přesunout a kotouč v pohodě vyrazil.

62:02
    To Spartak provozuje tuto činnost mnohem lépe, ale domácí ho aktivně napadají a snaží se puk vybojovat. To se jim navíc nakonec i povedlo!

61:25
    CSKA po dlouhé době vyhrálo vhazování a vypadalo to, že bude hlavně chtít držet kotouč. Poté ale přišla chyba, a tak se touš dostal zadarmo k hostům.

61:01
    Mario Kempe už je však na ledě, takže se hraje ve čtyřech na obou stranách. Ke střele se přesto dostal Lukáš Radil, Alexandr Šaryčenkov vyráží.

60:43
    Mario Kempe je na ledě!

60:22
    A už je tu prodloužení dnešního zápasu! Nyní se hraje čtyři na tři, jelikož hosté hrají přesilovou hru. Z té však zbývá už jen několik drahocenných sekund.

60:01

Martin Bakoš sice ještě nakonec vystřelil, ale to už zazněla siréna končící třetinu! Dnešní duel jde proto do prodloužení, a tak oba týmy získají minimálně bod. Hosté budou hrát ještě na začátku přesilovou hru. Ve třetí periodě jsme znovu viděli po gólu na každé straně. Tentokrát se do vedení dostali hosté, když se prosadil Arťjom Serikov. Vedení Spartaku ovšem dlouho nevydrželo, jelikož poté se trefil Anton Slepyšev.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:36
    Spartak si hodně pomáhá vyhranými vhazováními, díky kterým se drží ihned v útočném pásmu. Nyní proto kombinují, ale zatím vůbec nestřílejí.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 10. Goldobin (Kiselevič, Šaryčenkov), 32. Mamin, 48. Slepyšev (M. Kempe, Samorukov) – 15. Bakoš (Rylov, Lehterä), 38. Širokov (Kulik, Lehterä), 46. Serikov (M. Cyplakov, D. Musin), 64. Bakoš

CSKA Moskva: Šaryčenkov (Lars Johansson) – Naumenkov, Blažijevskij, Dahlbeck, Samorukov, Kiselevič, Rykov, Gološčapov – Slepyšev, Leipsic, M. Kempe – Okulov, Šalunov, Mamin – Tělegin, Andronov, P. Karnauchov – Alexandr Popov, Afanasjev, Goldobin – Světlakov.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Truškov) – Rylov, Nikišin, Zubarev, Sokolov, Kozlovskij, Kulik, Serikov, D. Musin – Širokov, Lehterä, Radil – R. Hanzl, Nikoncev, Fjodorov – M. Majorov, Ljubimov, Bakoš – Talalujev, M. Cyplakov, Juňkov.

Rozhodčí: Gašilov, Beljajev – Zacharenkov, Šišlo