Sparta – Plzeň 1:3 (kon.) | Motor ČB – Zlín 1:4 (kon.) | Litvínov – Olomouc 4:3 (2:1 po s.n.)
Mladá Boleslav – K. Vary 11:4 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 0:3 (kon.)
Pardubice – Liberec 1:4 (kon.)
HC Kometa Brno
2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 24.11.2020, 18:00 • DRFG arena • Tipsport extraliga • 5. kolo

59:25
    Kometa si ještě zahraje přesilovou hru, dvě minuty za podrážení fasuje Jan Štencel.

57:55
    V závěru třetí třetiny se bude muset bránit domácí tým, dvě minuty za nedovolené bránění fasuje Luboš Horký.

55:44
    Zcela zbytečný faul Dominika Lakatoše, jenž v útočném pásmu nesmyslně sevřel do kravaty Gulašiho, jeho vinou teď budou Vítkovice čelit přesilové hře domácích.

35:03
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Michal Gulaši – 2 min., podrážení).

31:43
    Vítkovice si poprvé v zápase zahrají přesilovou hru, dvě minuty za hákování obdržel Karel Plášek.

18:57
    Schneider postupoval po pravém křídle, a když už se dostával před Svobodu byl nedovoleně zastaven Janem Hruškou, jenž fasuje dvě minuty za hákování.

05:14
    Kometa nyní na chvíli sevřela Ostravany v obraném pásmu a z toho pramení první faul v dnešním utkání, jehož nositelem je střelec úvodní branky utkání Josef Mikyska.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 28. Schneider (Vincour, Klepiš), 49. Mueller (P. Holík) – 2. J. Mikyska (R. Černý, Trška), 52. Hruška (R. Polák, Štencel), 59. Trška (Polášek, Marosz)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – Freibergs, O. Němec (A), J. Zbořil, Pyrochta (A), Gulaši, Svozil – Zaťovič (C), P. Holík, Mueller – Vincour, Klepiš, Schneider – DeFazio, Süss, Kunc – Plášek ml., Brabenec, L. Horký – Matěj Svoboda.
    HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Štencel, R. Polák (C), L. Kovář, Polášek, Trška, R. Černý, Koch – Schleiss, Hruška (A), Lakatoš – L. Krenželok (A), Marosz, Mallet – Dej, J. Mikyska, Šišovský – Dočekal, Werbik, Bernovský.

Rozhodčí: Kika, Micka – Ganger, Klouček