Benátky n/J – Slavia 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 5:2 (kon.) | Kolín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Frýdek-M. – Jihlava 0:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 2:9 (kon.) | Sokolov – Vsetín 4:3 (po pr.)
Šumperk – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Třebíč – Kladno 3:2 (kon.)

Dukla právě vstřelila branku!
    Už to vypadalo, že zápas spěje do prodloužení, ale hosté přeci jen v devětapadesáté minutě strhli vedení na svou stranu a dost možná právě nastavenou hrací dobu odmítli. Jiří Fronk poslal po modré přihrávku na TOMÁŠE JIRÁNKA, který prudkou ranou z dálky poslal puk pod víko domácí klece – 0:1. Asistence: Jiří Fronk.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 59. Jiránek (Fronk)

HC Frýdek-Místek: Suchánek (Raszka) – Z. Malík, Vainonen, Hrachovský, Husák, J. Michálek, Zahradníček – Šedivý, Mikulík (C), Kaukič – Klimša (A), R. Veselý, Tomi – Martynek (A), Peterek, Ramik – Stuchlík, Przybyla, Matiaško – Flok.
    HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Fučík) – D. Krenželok, D. Kolář (A), T. Černý, Strejček, Bilčík, Mareš, Eliáš – T. Havránek, Skořepa (C), Illéš – Jiránek, Fronk, Mácha – T. Harkabus, Lichanec, Pekr – Čermák, Juda, Chlubna.

Rozhodčí: Skopal, Fiala – Měkýš, Bartek