Arsenal – Southampton 1:1 (kon.) | Leeds – Newcastle 5:2 (kon.) | Leicester – Everton 0:2 (kon.)
Fulham – Brighton 0:0 (kon.) | West Ham – Crystal Palace 1:1 (kon.) | Liverpool – Tottenham 2:1 (kon.)
Leeds United
5:2 (1:1)
Newcastle United
Středa 16.12.2020, 19:00Anglická Premier League • 13. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:57:04)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 10:13.

Je konec! Domácí Leeds United nakonec poráží Newcastle 5:2. V úvodu byl aktivnější domácí celek, ale do vedení se překvapivě dostal Newcastle, když se trefil Hendrick. Deset minut před přestávkou však díky pozornosti a důrazu ve vápně vyrovnal Patrick Bamford. Po hodině hry poslal domácí celek do vedení Rodrigo, ale na jeho zásah za pět minut odpověděl Clark! Domácí o svém triumfu rozhodli v závěru. V 77. minutě se hlavou prosadil Dallas. Newcastle poté musel otevřít hru, což z rychlých protiútoků potrestali Alioski a Harrison.

90+4

90+3
    Pablo Hernández se dostal k přihrávce za obranu soupeře, jenže si nedal pozor na své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti.

90+2
    Bamford se hnal za další přihrávkou do pokutového území, jenže tentokrát mu dva kroky scházely. Domácí kouč Bielsa však může být spokojený.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Duel už se pouze dohrává. Domácí fotbalisté totiž hrají s míčem na kopačkách a nikam se neženou. Naopak Newcastle ještě zkouší rozehrávku soupeře atakovat.

89
    Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Mateusz Klich, přichází Jamie Shackleton.
    88. Jack HARRISON - 5:2

88
    Leeds právě vstřelil branku!
    Gólostroj domácího celku pokračuje! Po dalším rychlém protiútoku si míč do blízkosti velkého vápna navedl JACK HARRISON a nádhernou střelou levačkou potěšil oko fotbalového fanouška!

87
    Newcastle se ještě tlačí do útoku. Kombinace hostujícího celku na pravé straně byla tentokrát nepřesná a domácí budou vhazovat.
    85. Ezgjan ALIOSKI - 4:2

85
    Domácí celek přidává čtvrtou branku a podle všeho potvrzuje svůj triumf v dnešním souboji! EZGJAN ALIOSKI po rychlém protiútoku dostal přihrávku do vápna, připravil si míč a levačkou rozvlnil síť!

84
    Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Patrick Bamford, přichází Tyler Roberts.

83
    Ezgjan Alioski podržel míč na levé straně a získal pro domácí celek cenné vteřinky k dobru. Fotbalisté Leeds United mají duel pod kontrolou.

82
    Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Pablo Hernández.

82
    Patrick Bamford se pustil do hlavičkového souboje na polovině hřiště. Domácí útočník tentokrát přizvedl míč do prostoru, kde kralovala obrana soupeře.

81
    Bamford dostal přihrávku na polovinu soupeře, krásně si míč zpracoval a roztáhl hru na pravou stranu. Jeho pobídka proskákala do autu.

Tomáš Kubečka

Branky: 35. Bamford, 61. Rodrigo (Harrison), 77. Dallas (Klich), 85. Alioski (P. Hernández), 88. Harrison (P. Hernández) – 26. Hendrick (C. Wilson), 65. Clark (Fraser)

Karty:   37. Klich (LDS), 48. Phillips (LDS), 67. Raphinha (LDS) – 50. Hayden (NEW)

Leeds United: Meslier – Dallas, Ayling, Cooper (C), Alioski – Raphinha, Rodrigo (82. P. Hernández), Phillips, Klich (89. Shackleton), Harrison – Bamford (84. T. Roberts).
    Náhradníci: Casilla – Struijk, T. Roberts, P. Hernández, L. Davis, Shackleton, Poveda.

Newcastle United: Darlow – Jacob Murphy, F. Fernández (C), Clark, Lewis – Hendrick (62. Krafth), S. Longstaff, Hayden, Fraser (75. Almirón) – C. Wilson, Joelinton (74. Gayle).
    Náhradníci: Gillespie – Almirón, Ritchie, Krafth, Gayle, Shelvey, Carroll.

Rozhodčí: Hooper – Smart, Beck