Slavia – Fiorentina 0:1 (kon.) | Glasgow – Sparta 0:1 (kon.)
Středa 16.12.2020, 20:00Liga mistryň • 1. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (21:58:16)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 3:11.

V první půli Sparta využila šanci, kterou jí nabídly soupeřky. Sparta první půli odehrála velice efektivně a soupeřkám nedala moc prostoru. Druhá půle už se odehrávala především ve smyslu velkého tlaku Glasgow, který začal gradovat po vyloučení Nepokojové. Sparta přežila i nařízený pokutový kop, který Sloupová chytila kapitánce Rossové. Sparta nakonec v konečném součtu obou utkání vyhrává 3:1 a překonala tak svůj stín šestnáctifinále a postupuje do osmifinále.

90+5

90+4
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Pochmanová, přichází Kavalová.

90+4
    Nejlepší možné řešení. Křivská vyvezla míč k praporku na polovině Glasgow a tam se nechala zfaulovat.

90+3
    Sonntagová mohla jít sama na brankářku, ale zastavil jí praporek asistentky rozhodčí.

90+2
    Nepřehlednou situaci ve vápně zastavil ofsajd Lauderové.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Další střela Skotek míří mimo branku.
    89. Penalta

89
    Rossová moc neumístila svoji střelu a Sloupová ji vyráží.

88
    Byla nařízena penalta za ruku Ondrušové ve vápně.

87
    Glasgow samozřejmě tlačí. Spartě se daří odkopávat.

86
    A máme tady pro Spartu problém. Nepokojová dohrála soupeřku po odehrání míče a za věc, která byla na pořadu dne prakticky po půl zápasu, inkasuje druhou žlutou a tím pádem červenou kartu.