2:1 (2:1)
Real Sociedad San Sebastian
Středa 16.12.2020, 21:00 • Camp Nou (Barcelona) • Španělská LaLiga • 19. kolo

Já pro dnešek děkuji za pozornost a přeji úspěšný zbytek pracovního týdne! (22:57:07)

Zatímco Barcelonu posouvá vítězství na průběžnou 5. příčku, Real Sociedad San Sebastian se vzdává 1. místa na úkor Atlétika Madrid.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:3. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 17:13.

Všechny tři body dnes zůstanou na Camp Nou! Především úvodní poločas Barca jednoznačně opanovala a dokázala také odpovědět na otevírací trefu Josého za pomoci Alby s de Jongem. Po změně stran sice Sociedad značně vyrovnal průběh utkání, nepodařilo se mu ale využít žádné ze svých šancí. Podobně neproduktivní byla ve druhém dějství také Barcelona, tu to ovšem vzhledem ke konečnému výsledku 2:1 nemusí zdaleka tolik mrzet.

90+5

90+4
    Rozhodčí přerušil hru, jelikož Barrenetxea nepříjemným způsobem dohrál odkopávajícího Ronalda Araúja. Nakonec se dali oba dohromady a Barca tak mohla za chvíli rozehrát přímý volný kop.

90+3
    Se žlutými kartónky se nám vskutku roztrhnul pytel. O další se zasloužil skluzem na Navarru Aleñá.

90+2
    Série hlavičkových soubojů po nákopu Remira vyzněla lépe pro Barcelonu, která zažehnala potenciální nebezpečí.

90+2
    Rovněž Pjanićovi je odpískán faul na útočné polovině.

90+1
    V osobním duelu s Lengletem si Isak pomohl nepovolenými prostředky.

90
    Nad rámec druhého poločasu se bude po rozkazu rozhodčího Sáncheze hrát pět minut.

89
    A padá další žlutá karta, tentokráte však ne pro hráče. Zasloužil se o ní totiž svými poznámkami k sudím trenér Barcy Ronald Koeman.

88
    Menší karetní trest obdržel Trincão, jenž se skluzem pozdě propracoval do souboje s Barrenetxeou.

87
    Ten skončil až na opačné straně, u gólmana Remira.

86
    Útočníci San Sebastianu se nyní neocitli na stejné myšlenkové vlně a darují soupeři odkop od brány.

85
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Robin Le Normand, přichází Modibo Sagnan.

84
    Nadvakrát nyní hosté nevyzráli na ter Stegena! Německý reprezentant nejdříve jen před sebe vyrazil pokus Williana Josého, poradil si však také s bezprostřední dorážkou Isaka! Jednička Barcy dokázala své enormní kvality!

83
    Barca teď aplikuje taktiku, podle níž je nejlepší obranou útok. Sama si totiž přihrává na území Realu Sociedad, čímž si jej nepouští blíže k tělu.