Trnava – Dubnica 1:5 (kon.) | Humenné – Vlci Žilina 0:0 (odl.) | Topoľčany – Skalica 5:4 (kon.)
Martin – Spišská N. Ves 5:1 (kon.)
HK VITAR Martin
5:1 (3:0, 0:0, 2:1)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 18.12.2020, 18:00 • Martinské hokejové centrum • 1. liga (SR) • 13. kolo

57:51
    Martin dal gól!
    Gól do prázdnej bránky v podaní MICHALA MURČEKA. Asistencie si pripisujú Rastislav Špirko a František Poliaček.

55:28
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Po skončení presilovej hry Zachary Steven Franko pred bránkou nachádza FRANTIŠKA KOKYHO, ktorý zmazáva čisté konto Pavlasovi. Druhú asistenciu si pripisuje Róbert Džugan.

53:08
    Michal Dvořák (MAR) inkasuje dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

46:53
    František Poliaček (MAR) inkasuje osobný 10-minútový trest za nešportové správanie.

46:53
    Jakub Müller (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie.

45:04
    Andrej Themár (MAR) inkasuje dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

44:53
    Richard Rapáč (SNV) inkasuje dve minúty za vrazenie na mantinel. Navyše inkasuje aj 10-minútový osobný trest za rovnaké previnenie.

43:17
    Rýchle striedanie brankárov. Napokon Šimo zotrval v bránke len tri minúty.

43:10
    Pri avizovanom vylúčení Adam Paulíny dokázal po po ľavej strane poslať prihrávku na Martina Barta, ktorý následne uvoľnil ANDREJA THEMÁRA, ktorý strelou švihom pridáva štvrtý gól.

40:01
    Striedanie v tíme HK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Melicherčík, prichádza Šimo.

36:34
    Potrestaná hráčska lavica Martina za príliš veľa hráčov na ľade. Dvojminútový tresti si odchádza odpykať Daniel Babka.

33:49
    Potrestaná hráčska lavica hostí za príliš veľa hráčov na ľade. Dvojminútový trest si odpyká Damian Tyczynski.

32:03
    Branislav Ligas (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie.

31:30
    Boris Česánek (SNV) inkasuje dve minúty za údery.

17:50
    Využitá presilová hra. Nastrelená bránka hostí v podaní Jakuba Burzíka, ktorý ešte usmernil MICHAL MURČEK. Druhú asistenciu si pripisuje František Poliaček.

16:40
    Martin Jakubek (SNV) inkasuje dve minúty za podrazenie.

12:23
    Na červenej čiare Tomáš Nauš získal puk. Prihral Jakubovi Müllerovi, ktorý uvoľnil po ľavej strane MILOŠA FAFRÁKA, ktorý pre neho typickým spôsobom obstrelil brankára.

04:58
    Oliver Rešetár (MAR) inkasuje dve minúty za hákovanie.

00:50
    Gól počas presilovej hry. Andrej Themár vrátil puk MICHALOVI DVOŘÁKOVI, ktorý vymietol ľavý horný roh bránky.