Novosibirsk – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Ufa – Minsk 8:3 (kon.)
Jaroslavl – Čerepovec 2:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jokerit 4:0 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 4:3 (3:1 po s.n.)
Spartak Moskva – Kazaň 0:3 (kon.)
po s.n. (3:1)
SKA Petrohrad
4:3 (1:1, 0:0, 2:2 - 0:0)
CSKA Moskva
Úterý 22.12.2020, 17:30 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • KHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:05:47)

Československá stopa v utkání:
    Do hry nezasáhl žádný český ani slovenský zástupce.

Střely na branku: 29 – 18.

CSKA podalo na petrohradském kluzišti podprůměrný výkon, který by asi skončil porážkou, kdyby si Hellberg v posledních dvou minutách nenechal dát dva laciné góly. Utkání šlo za stavu 3:3 do prodloužení a pak i do nájezdů. Hellberga na ně vystřídal Samonova a přece jen vychytal vítězství SKA.

Vladimir E. Tkačjov - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.
    Autorem vítězné branky je VLADIMIR E. TKAČJOV.
    Kirill MARČENKO

4. série
    3:1
    Marčenko rozhoduje o domácí výhře střelou ze svého pohledu k levé tyči, kterou mu Šaryčenkov naprosto odkryl.
    Maxim MAMIN

4. série
    2:1
    Mamin nezvedl puk nad nohu Samonova, který vše jistil i lapačkou.

3. série
    2:1
    Vladimir Tkačjov vypálil forhendem z mezikruží do horního rohu branky bezmocného Šaryčenkova.
    Nikita SOŠNIKOV

3. série
    1:1
    Sošnikov si dal puk na bekhend, ale Samonov jej levou rukou vychytal.
    Linden VEY

2. série
    1:1
    Linden Vey vyrovnává, byť se puk dostal za čáru až po odrazu od tyče a pravé nohy Šaryčenkova.
    Konstantin OKULOV

2. série
    0:1
    Bekhendový blafák Konstantina Okulova končí v lapačce Samonova!
    Ivan MOROZOV

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 3. Burdasov (Tokranov, Kuzmenko), 46. Ivan Morozov (Tkačjov), 56. K. Marčenko (Timkin), rozh. náj. Tkačjov – 4. Sošnikov (Leipsic, Čmychov), 59. Okulov (M. Robinson, Šalunov), 60. Šalunov (M. Robinson, Mamin)