Mönchengladbach – Bayern 3:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
3:2 (2:2)
Bayern Mnichov
Pátek 08.01.2021, 20:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 15. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:28:57)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:11. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:11.

Je konec! Borussia Mönchengladbach zvítězila nad Bayernem Mnichov poměrem 3:2 a slaví senzační vítězství po fantastickém obratu!
    Ve 20. minutě hosté získali pokutový kop, který proměnil Robert Lewandowski. O šest minut později šli hosté už do dvoubrankového vedení, když se prosadil také Leon Goretzka a vypadalo to na další pohodové vítězství Mnichova. Ovšem ve 35. minutě snížil Jonas Hofmann a v nastavení před přestávkou dokázala Jonas Hofmann srovnat na 2:2. Vstup do druhé půle se domácím povedl skvěle a ve 49. minutě otočil zápas Florian Neuhaus. Následně si Bayern vytvořil pouze jednu větší šanci a to v samotném závěru, která ale gólem neskončila.
    Borussia zvítězila nad Bayernem 3:2.

90+5

90+4
    Thomas Müller poslal centr před bránu z pravé strany, ovšem obrana Mönchengladbachu byla připravena.

90+3
    Bayern přišel o míč na polovině soupeře a Borussia samozřejmě nikam nespěchá a následně navíc získala autové vhazování.

90+2
    Niklas Süle se po rohovém kopu dostal do zakončení, které už překonalo brankáře, ale Matthias Ginter dokázal před brankovou čárou odkopnout míč!

90+1
    Thomas Müller se dostal ke střele, která ale byla zblokována do zámezí a následuje rohový kop Bayernu.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Oscar Wendt.
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Rámí Binsibajní, přichází Tony Jantschke.

86
    Thomas Müller si rozmyslel centr z levé strany a raději ho přihrál soupeři. Bayern ale nemůže dostat míč do vápna, jelikož je okamžitě napadán Borussií.

84
    Skvělá práce Rámího Binsibajního, který nebyl zrovna v ideální pozici, ale i přesto dokázal hlavou dostat míč do rukou brankáře Sommera.

83
    Hosté pokračují v obklopování soupeře, ovšem nemohou se za žádnou cenu dostat před bránu Sommera.

82
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Lars Stindl, přichází Hannes Wolf.

80
    Zbývá nám posledních deset minut plus nějaké to nastavení. Bayern tak je čím dál blíž ke druhé ligové prohře v letošní sezóně. Tu první si připsal po prohře 1:4 s Hoffenheimem.

79
    Benjamin Pavard centroval z pravé strany, ale opět byl jeho míč zblokoval a následně odkopnut do zámezí.

77
    Ovšem následný centr skončil na hlavě domácího hráče. Posléze se uvnitř vápna snažil zakončit Thomas Müller, ale míč se od něj odrazil do zámezí.

Michal Raška

Branky: 35. J. Hofmann (Stindl), 45+1. J. Hofmann (Stindl), 49. Neuhaus (J. Hofmann) – 20. Lewandowski (pen.), 26. Goretzka (Sané)

Karty:   61. Ginter (MNC) – 63. Süle (BAY)

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Ginter, Zakaria (74. Herrmann), Elvedi – Lainer, Kramer, J. Hofmann (89. Wendt), Neuhaus, Binsibajní (89. Jantschke) – Embolo, Stindl (C) (82. H. Wolf).
    Náhradníci: Sippel – Bénes, Beyer, Jantschke, Herrmann, Lang, Traoré, H. Wolf, Wendt.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard, Süle, Alaba, A. Davies – Goretzka, Kimmich – Sané, T. Müller, Costa (68. Coman) – Lewandowski.
    Náhradníci: Nübel – J. Boateng, Coman, Lucas Hernández, Choupo-Moting, Musiala, Roca, B. Sarr, Tolisso.

Rozhodčí: Osmers – Kempter, Gorniak