Litvínov – Pardubice 5:0 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 1:4 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 4:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 4:2 (kon.) | Motor ČB – Zlín 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.)
Třinec – Liberec 0:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 10.01.2021, 18:30 • WERK ARENA, Třinec • Tipsport extraliga • 34. kolo

51:52
    Třinečtí se následně nemohli vrátit do útočné třetiny, načež ve vlastním pásmu se faulem provinil Matěj Stránský. Pětašedesát vteřin se bude hrát ve čtyřech na obou stranách, pak začne zkrácená přesilovka hostí.

50:58
    Další šance si jistě Oceláři vytvoří v početní výhodě po faulu Vratislava Kunsta, který v rohu kluziště nedovoleně zastavil Patrika Hrehorčáka. Dvě minuty za vysokou hůl.

44:27
    Ve tváři Michala Kovařčíka se ocitla hůl Lukáše Dernera. Liberecký obránce si odsedí dvě minuty za vysokou hůl, přesilovka pro Oceláře.

31:39
    Tomáš Hanousek před vlastní brankou nedovoleně držel Matěje Stránského, Oceláři mají k dispozici svou první přesilovku.

23:08
    Uvidíme první početní výhodu utkání, k dispozici ji budou mít hosté. Tomáš Marcinko ve středním pásmu musel hákovat rozjetého Adama Musila, Liberečtí se totiž drali do přečíslení dvou proti jednomu.