Slavia – Vsetín 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Kolín 3:4 (0:3 po s.n.) | Poruba 2011 – Přerov 5:3 (kon.)
Třebíč – Vrchlabí 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 4:1 (kon.) | Prostějov – Sokolov 5:3 (kon.)
Frýdek-M. – Šumperk 6:3 (kon.) | Jihlava – Kladno 4:3 (2:0 po s.n.)
konec
HC RT TORAX Poruba 2011
5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 30.01.2021, 16:00 • RT TORAX ARENA • Chance Liga • 25. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Děkuji Vám za pozornost, přeji krásný zbytek dne a také báječnou neděli.

  Z RT TORAX ARENY je to dnes ode mne vše a těším opět příští sobotu. (18:43:56)
   
  Utkání dostalo v závěru hodně dramatickou tečku. A to nejen díky porubskému gólu, který domácí dostal podruhé do vedení, ale i menší bitkařské vložce v podání stálice v kádru Poruby Marka Slavíka a forvarda Přerova Jana Štefka. Oba byli vyloučení a Zubři logicky sáhli ke hře bez gólmana, protože Slavík dostal trest navíc. Hladovější a zarputilejší po gólu byli zřejmě víc domácí, protože na druhý pokus dopravili puk do prázdné brány.
  Ve třetím dějství se trefili tedy Markus Korkiakoski a Jan Hudeček, čímž ziskal HC RT TORAX Poruba 2011 tři body a uvidíme po dohrání všech zápasů, na jaké příčce se ocitne. Protože jak víte z pozvánky na tento mač, od druhého po šesté místo je to hodně zhuštěné.
   
  Konec zápasu.
  59:38 Jan HUDEČEK - 5:3
   
  59:38
  Poruba právě vstřelila branku!
  Puk se podařilo získat domácím a přestože hosté v šesti bránili, podařilo Porubanům uklidnit konec zápasu a vstřelit díky JANU HUDEČKOVI. Asistence: Marek Sikora.
   
  59:15
  Žolobovovi se nepodařilo trefit prázdnou bránu. Puk se postavil na hranu a odjel kolem tyče.
   
  59:00
  Hosté hrají bez gólmana.
   
  58:33
  Sikora vložil hůl do nahrávky Dluhoše a tím se dokázali domácí osvobodit.
   
  57:42
  Současné vyloučení:
  Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Marek Slavík – 2 min., vysoká hůl + 2 min., hrubost). Trest odpyká Radim Toman.
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Štefka – 2 min., vysoká hůl).
   
  57:42
  Dramatické chvíle nekončí! Slavík se provinil faulem a byl hned konfrontován pěstním soubojem Štefkou. Porubský bek jej rychle poslal na led.
   
  56:06
  Holík vykryl střelu Špačka a k dorážce se Kanko už nedostal, resp. dostal, ale trefil beton a druhý pokus už nestačil realizovat. Puk velmi rychle opustil brankoviště.
   
  55:50
  Zubři vjeli do ofsajdového postavení.
   
  54:49
  Süss měl náramnou možnost poslat zápasa opět do vyrovnání. Než se ale zorientoval, vyvezl kotouč z brankoviště Szathmáry. Muštukovs ležící po předchozím zákroku má v obraně výborné pomocníky.
   
  54:27
  Trochu emocí na ledě, které krotí sudí už v zárodku. Bude se vhazovat ve středním pásmu blíže přerovské bráně.
   
  54:07
  Slavík dostal za krk a zůstává ležet před porubskou brankou. Sudí přerušují a po krátké chvíli, kdy asi prvotní bolest odezněla, odjíždí porubský bek na střídačku.
  52:40 Markus KORKIAKOSKI - 4:3
   
  52:40
  Poruba právě vstřelila branku!
  Kozák od modré vypálil, Holík stačil zasáhnout, ale na dorážku před brankou stojícího MARKUSE KORKIAKOSKIHO už nedosáhl. Asistence: Lukáš Kozák.
   
  52:34
  Současné vyloučení:
  Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Jan Hudeček – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Štefka – 2 min., podrážení).
   
  51:48
  Dálek se ale porubský centr nedostává. hru otáčí Pšurný a na konci je střela na bránu. Vhazuje se po levici porubského gólmana.

  Gabriela Juříková

  Branky a nahrávky: 17. Špaček (Hudeček, Teper), 22. Korkiakoski (Stloukal, Kozák), 40. Szathmáry (Žovinec, Korkiakoski), 53. Korkiakoski (Kozák), 60. Hudeček (Sikora) – 3. Dřímal (Dluhoš, Štefka), 25. Dostálek (Pšurný, Hrabal), 33. Hrabal (Dluhoš, Dostálek)


  HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Foltán) – T. Voráček, Urbanec, Szathmáry, Kozák (A), Teper, Slavík, Žovinec – Špaček, Toman, Kanko – Korkiakoski, T. Jáchym, Stloukal – Raška I, Hudeček, Sikora (C) – Pořízek, Žolobov, Endál (A).
  HC ZUBR Přerov: Holík (Postava) – Hrabal, Dluhoš, Mlčák, Forman, Dřímal, Zbořil (A) – T. Doležal (C), Pšurný (A), Dostálek – Süss, Hejcman, Číp – Štefka, Macuh, Ryšavý – Matěj Svoboda, Indrák, Goiš – Dobša.

  Rozhodčí: Kašík, Barek – Hanzlík, Gančarčík