Nové Zámky – Nitra 1:2 (kon.) | Michalovce – Zvolen 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Trenčín 4:3 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica 3:2 (kon.) | Miskolc – Detva 3:7 (kon.) | Poprad – Košice 3:4 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Neděle 31.01.2021, 17:00 • TITAN Aréna, Liptovský Mikuláš • Tipos Extraliga (SR) • 36. kolo

Už-už to vyzeralo, že hostia poslali gólom 3 minúty a 38 sekúnd pred koncom zápas do predĺženia, ale potom prišlo zaváhanie v ich defenzíve, ktoré okamžite využil Štrauch. Práve vďaka tomu dnes zostávajú tri body na Liptove. Dnes sme ale boli svedkami výborného hokeja. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (19:17:50)

59:47
    Po zakázanom uvoľnení sa bude vhadzovať pred bránkou Liptovského Mikuláša.

59:30
    Hostia hneď odvolali brankára a skúsia hru bez Belányiho.
    59:22 Andreas ŠTRAUCH (LMI) - 3:2

59:22
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Gól strelil ANDREAS ŠTRAUCH. Ten využil fatálne zaváhanie Cardwella a nekompromisnou strelou do rohu bránky možno rozhoduje dnešný zápas! Asistencia: Rudolf Huna.

59:01
    Záverečná minúta dnešného zápasu je už v plnom prúde. Aktuálne ideme do predĺženia.

58:11
    Pri puku sú teraz hostia, ktorí sa snažia o dokonanie obratu.

57:03
    Obrovský tlak hosťujúceho tímu napokon vyvrcholil vsietením vyrovnávajúceho gólu.
    56:22 Michal KABÁČ (BBY) - 2:2

56:22
    Banská Bystrica dala gól!
    Gól strelil MICHAL KABÁČ, ktorý sa dokázal zorientovať pred brankárom Filipom Belányim a odrazený puk šikovne usmerňuje do odkrytej bránky. Asistencie: Alex Výhonský, Alex Breton.

55:12
    Domáci sú síce už v plnom počte, ale tlak majú stále hostia.

54:18
    Banská Bystrica je natlačená v pásme súpera, ale väčšiu šancu si nie a nie vytvoriť.

53:51
    Faško-Rudáš sa tlačil pred brankára Kaarlehta, ale ten mu dokázal puk vypichnúť.

53:09
    Do brejku trielil Pavúk, ale jeho tvrdá strela skončila len pokrytá.

52:45
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Andreas Štrauch – 2 min., hákovanie).

51:29
    Banská Bystrica išla do zaujímavého brejku, ktorý zaváňal ofsajdom, ale napokon sa pokračoval v hre. Hostia sa ale k zakončeniu predsa nedostali.