Zlaté Moravce – Trnava 2:4 (kon.) | Pohronie – Nitra 3:1 (kon.)
2:4 (2:3)
FC Spartak Trnava
Sobota 06.02.2021, 14:00Niké liga • 18. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního dne! (16:00:12)

V dohrávce 18.kola fotbalové Fortuna ligy prohrál Vion Zlaté Moravce na domácím trávníku se Spartakem Trnava 2:4. Domácí v prvním poločase vedli, ale nakonec si nechali vítězství vzít. V druhém poločase už neměli mnoho sil na to, aby se na náskok Trnavy dotáhli.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:10. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 21:26.

90+5

90+4
    Střela Jana Vlaska z přibližně 20 metrů byla zblokována domácím obráncem.

90+2
    Jeden z hráčů Trnavy zůstává ležet na trávníku po kontaktu s Balajem a musí být ošetřován. Je to Jakub Grič, ale už je v pořádku a bude pokračovat v zápase.

90+1
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Filip Balaj (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).

90
    Obrovská šance hostů! Dani Iglesias se v šestnáctce domácího týmu zbavil Menicha, tvrdě vystřelil, ale Chovan mu výborným zákrokem pokazil gólovou radost!

88
    Vlasko se výborně dostal do pozice před Chovanem. Namísto střely volil ještě přihrávku na Iglesiase, ale ta mu nevyšla podle jeho představ.

88
    Z hranice šestnáctky se z voleje opřel do střely domácí kanonýr Filip Balaj, ale míč mu vůbec nesedl a končí daleko od trnavské branky!

87
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Peter Kolesár, přichází Daniel Iglesias.

87
    Žlutou kartu dostává Denis Duga (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).

87
    Žlutou kartu dostává Peter Kolesár (FC Spartak Trnava).

85
    Kyziridis z rohu našel přihrávkou Tomáše Ďubeka, ale střela kapitána Vionu byla zblokována.

84
    Martin Koval si po levé straně udělal prostor na střelu, jeho křížnou dělovku ale Grič vyhlavičkoval na rohový kop!

83
    Bamidelovi byl odpískán útočný faul, dopředu půjdou hráči domácího týmu, chybí jim však jiskra a větší agresivita. Je možné, že jejich výkon v druhém poločase je ovlivněn nedávným překonáním pandemie koronavirusu.

82
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Samuel Benovič, přichází Sebastian Kóša.

81
    Trnava po zisku míče na vlastní polovině okamžitě startuje do útoku s poměrně velkým počtem hráčů. Obrana Vionu tak musí být neustále ve střehu a nemůže se zapojovat příliš do podpory ofenzívy.

80
    Deset minut do konce řádné hrací doby, stav zápasu je stále 2:4, očekávaný nápor Zlatých Moraviec stále nepřichází, a tak se zatím zdá, že je o vítězi dnešního střetnutí rozhodnuto.

Adam Mitáš

Branky: 12. Hrnčár, 30. Kyziridis – 25. Bukata, 38. Bukata, 45+2. Bamidele Isa, 48. Twardzik

Karty:   18. Balaj (ZMO), 40. Menich (ZMO), 48. Chren (ZMO), 74. Ďubek (ZMO), 87. Duga (ZMO) – 74. Rusov (TRN), 78. Nsumoh (TRN), 87. Kolesár (TRN)   90+1. Balaj (ZMO)

FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan – Čögley, Tóth, Menich, Chren – Duga, Grozdanovski (71. Kovaľ) – Hrnčár, Ďubek (C), Kyziridis – Balaj.
    Náhradníci: Lukáč – Čonka, Moško, Haspra, Orávik, Kovaľ, Šmatlák.

FC Spartak Trnava: Rusov (C) – Turňa, Grič, Twardzik, Koštrna – Benovič (82. Kóša), Kolesár (87. Iglesias), Bukata (70. Vlasko), Saymon – Bamidele Isa, Olejník (70. Nsumoh).
    Náhradníci: Takáč – Tsaousis, Tumma, Iglesias, Vlasko, Kóša, Nsumoh.

Rozhodčí: Ziemba P.