Slavia – Frýdek-M. 3:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 2:1 (kon.)
po prodl.
HC Slavia Praha
3:4 (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1)
HC Frýdek-Místek
Neděle 07.02.2021, 15:00Chance Liga • 32. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  I když už to vypadalo, že se Frýdek-Místek bude radovat ze tří bodů po obratu ve třetí třetiny, po vyrovnání domácích však zápas musel do prodloužení. V něm nahrál Husák volnému Denisi Kindlovi, který hostům přesnou ranou přibalil na cestu bod navíc. Slávisté tak jsou nadále ve velké krizi, kdy z posledních čtyř zápasů vybojovali jen dva body. (17:30:10)
   
  Konec zápasu.
  61:42 Denis KINDL - 3:4
   
  61:42
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Z vítězství se nakonec přece jen radují hosté, museli si na něj ale počkat do prodloužení! Husák si u pravého mantinelu počkal na pohyb svých spoluhráčů a ideálně předložil kotouč volnému DENISI KINDLOVI, který měl dostatek času, aby zamířil a prostřelil Michajlova! Asistence: Patrik Husák a David Klimša.
   
  61:09
  Jeřábek si zajel za obranu, následně ale pálil příliš vysoko.
   
  60:51
  Michajlov vyjel za odraženým pukem téměř až k modré čáře, následně pálil Mikulík, ale to už byl slávistický brankář zpět na svém místě.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:05
  Po buly si najel do středu Buchta a následně vypálil, ale mířil jen do připraveného Suchánka.
   
  58:59
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Michal Poletín – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Ondřej Hrachovský – 2 min., hrubost).
   
  58:59
  Po vhazování vypálil Jeřábek a Suchánek měl co dělat, aby kotouč udržel ve své výstroji.
   
  58:40
  Martynek v rychlém protiútoku mířil jen do vyrážečky Michajlova.
   
  57:57
  Rozruch před Michajlovem udělal Šedivý, který se snažil dorážet volný puk, slávistický brankář ho ale udržel ve své výstroji.
  57:32 Petr VAMPOLA - 3:3
   
  57:32
  Slavia právě vstřelila branku!
  Tak přece jen je srovnáno! Kafka vyjel s pukem až k modré čáře a z otočky ho poslal na branku, kde zrovna projížděl PETR VAMPOLA, který kotouč tečoval mimo Suchánkův dosah! Asistence: Petr Kafka a Jindřich Barák.
   
  57:28
  Do zakončení se natlačil Kafka, Suchánek puk vyráží.
   
  56:38
  Pražané se okamžitě vrhají do útoku a snaží se ještě vyrovnat.
  55:47 Jonáš PETEREK - 2:3
   
  55:47
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Hosté necelých pět minut před koncem využívají přesilovku a dostávají se tak do vedení! Klimša zpoza branky nahrál volnému JONÁŠI PETERKOVI, který zamířil a pěknou ranou prostřelil Michajlova mezi tělem a rukou! Asistence: David Klimša a Rostislav Martynek.

  David Mencl

  Branky a nahrávky: 22. Šmerha (Vlček, J. Novák), 32. Kafka (Kuťák, J. Novák), 58. Vampola (Kafka, Barák) – 8. Klimša (Haman, Martynek), 49. Macháček (Tomi, Repe), 56. Peterek (Klimša, Martynek), 62. D. Kindl (Husák, Klimša)


  HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Barák, Sedlák, Jeřábek, Buchta, J. Novák (C), T. Duda, Veber – Kafka, Vampola (A), Kuťák – M. Ondráček, Poletín, Kružík – Pšenička, Vlček, Šmerha – Všetečka, Šteiner, Jaroslav Brož.
  HC Frýdek-Místek: Suchánek (Švančara) – Haman, Hrachovský, J. Adámek, Husák, Repe, J. Michálek, Homola – R. Veselý, Mikulík (C), Šedivý – Martynek (A), D. Kindl, Klimša (A) – Macháček, Peterek, Tomi – Kaukič, Przybyla, Flok.

  Rozhodčí: Grech, Hucl – Tvrdík, Sedláček