Interobal Plzeň – Chrudim 3:3 (kon.)
konec
SK Interobal Plzeň
3:3 (0:0)
FK Chrudim
Pondělí 08.02.2021, 20:00 • SH Lokomotiva Plzeň • 1. Futsal liga • 16. kolo
Předzápasové kurzy
   
  39:01
  Po tvrdém zákroku Kubáta (FK Chrudim) na ose hřiště do pravého kolena Vnuka se Vnuk svíjel na zemi. Začal nadávat směrem k chrudimské lavičce. Seidler ho potom musel uklidňovat na střídačce při domácím timeoutu. Chrudim má tak pět faulů, stejně jako Plzeň.
  36:22 HOLÝ - 3:3
   
  36:22
  Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
  Po souboji s Koudelkou rozehrál Seidler rychle aut zleva pod sebe a MICHAL HOLÝ z jedničky odrazem o břevno nedal Javorskimu sebemenší šanci. Asistence: Michal Seidler.
  35:14 P. DROZD - 2:3
   
  35:14
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Po standardce Seidlera z osy hřiště utekla Chrudim do přečíslení a rozběhnutý Slováček naservíroval míč křížem do pravé poloviny vápna, odkud PAVEL DROZD prostřelil Vahalu mezi nohama. Asistence: Matěj Slováček.
   
  33:53
  Po posunutí zprava na střed míjí Rešetár levou tyč v obrovské šanci!
   
  31:54
  Seidler (IO) dostává kartu za protesty poté, co rozhodčí Kresta přisoudil aut hostům.
  31:23 SEIDLER - 2:2
   
  31:23
  Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
  Holý nahrál křížem na levou stranu a MICHAL SEIDLER bodlem na vzdálenější tyč srovnal. Asistence: Jan Havel.
  29:05 EVERTON - 1:2
   
  29:05
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Koudelka rozehrával roh zleva na pravou stranu a volej EVERTONA směřoval mezi nohama Vahaly do sítě. Chrudim otáčí vývoj zápasu a vede 2:1. Asistence: Tomáš Koudelka.
  25:12 MAX - 1:1
   
  25:12
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Everton prošel na levé straně přes Künstnera a při jeho centru na vzdálenější tyč uklízel MAX do prázdné brány! Asistence: Everton.
  21:43 KOZÁR - 1:0
   
  21:43
  Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
  Střelu Holého z pravé strany do tyče doráží z vápna PETER KOZÁR! Javorski si ještě sáhl na balón – 1:0. Asistence: Michal Holý.
   
  20:56
  Tohle je obrovsky důležitý moment zápasu! Rennan (FK Chrudim) vyběhl z levé strany daleko z brány a fauloval Künstnera. Toho pochválil Rick. Ještě si povídali Koudelka a Kozár.

  Rennan viděl přímou červenou kartu a do brány musí dvacetiletý Daniel Javorski.
   
  18:29
  Vnuk čekal, že k němu přistoupí Doša. Dobře použil tělo při pokrytí míče, rozeběhl se na levé straně a udělal kličku Maxovi. Ten zasáhl míč rukou v době, kdy ležel na palubovce. Všechno hned reklamovala domácí střídačka. Rennan dobře vyběhl na šestku. Max (FK Chrudim) vyfasoval za pátý faul žlutou kartu. Na fauly 5:5.
   
  13:40
  Plzeň má 6:20 před poločasem pět faulů! Vahala (SK Interobal Plzeň) chyboval při výběhu na levou stranu a po nahrávce na Koudelku zasáhl Vahala svého spoluhráče z reprezentace do nohy. Na první pohled nic příjemného, ale naštěstí je Koudelka v pořádku.
   
  10:53
  Je veselo! Vnuk si našel nahrávku Doši a strčil tělo před Maxe. Plzeň se dožadovala faulu. Následně učinila to samé při pasu Vnuka ze středu na levou stranu na Ricka. Vnuk byl dohraný po odehrání přihrávky. Rick vystřelil křížem do levé nohy Rennana!

  Posléze Doša přidal na důrazu a zezadu poslal Vnuka na palubovku .To byl podle plzeňské lavičky třetí faul. Nicméně hra pokračovala a při kontru po levé straně dostala Chrudim výhodu. Ve Vnukovi se potom nashromáždila frustrace z neodpískaných zákroků a podkopl Došu. Okamžitě vyjel na rozhodčího Kresty, ten mu udělil žlutou kartu.

  Plzeňská lavička byla pořádně vytočená, stejně jako Markus Henlein a vedoucí mužstva Jakub Hodek. Tomu sudí Černý vzkázal, ať se posadí. Vytočený byl i Michal Seidler, a to je Seidler hodně klidný hráč.

  Rozhodčí celou situaci posoudili jako dva fauly pro domácí a jeden pro hosty, na fauly 4:3.
   
  06:21
  Odhadem třetí vyložená šance hostů! Plzeň nebránila roh zprava vůbec dobře. Everton viděl na středu vápna Maxe a ten zakončil doprostřed branky a těla Vahaly!
   
  02:35
  Koudelka přihrál křížem na pravou stranu a David Drozd si hodil míč kolem beka na levačku. Vahala skočil na svou levou stranou a levou ruku vyškrábl první loženku Chrudimi.
   
  01:55
  Vnuk si říkal o nahrávku Seidlera z levé strany a na poslední chvíli zasáhl ve skluzu David Drozd, jinak by Vnuk zakončoval do prázdné brány.
   
  Vzhledem k probíhající pandemii koronaviru se toto utkání odehraje bez diváků.

  Vít Muzikář

  Branky: 22. Kozár (Holý), 32. Seidler (Holý), 37. Holý (Seidler) – 26. Max (Everton), 30. Everton (Koudelka), 36. P. Drozd (Slováček)

  Karty:   11. Vnuk (PLZ), 14. Vahala (PLZ), 32. Seidler (PLZ) – 19. Max (CHR), 40. Kubát (CHR)   21. Rennan (CHR)


  SK Interobal Plzeň: Vahala (Lecjaks) – Havel, Holý, Seidler, Vnuk – Rick, Kozár, Künstner, Rešetár (C) – Štrajt, Zdráhal, Buchta.
  FK Chrudim: Rennan (21. Javorski) – Koudelka (C), D. Drozd, P. Drozd, Everton – Yuri, Max, Slováček, Doša – R. Mareš, Kubát, Balog, Mužík.

  Rozhodčí: Černý – Kresta

  Diváci: -0-
  bahis siteleri