Chabarovsk – Nižněkamsk 1:2 (po pr.) | Novosibirsk – Omsk 0:3 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 2:1 (kon.)
Ufa – Kazaň 3:2 (kon.) | Čerepovec – Kunlun 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Riga 5:1 (kon.)
N.Novgorod – Spartak Moskva 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Jokerit – Minsk 2:3 (0:3 po s.n.)
Petrohrad – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Viťaz – Magnitogorsk 1:2 (0:3 po s.n.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    Tak to již neplatí! Maxim Mamin poslal svisle přes třetinu pas k pravému kruhu, kde byl připravený MAXIM ŠALUNOV. Ten bekhendem kotouč nasměroval do odkryté části branky Fedotova, jenž se nestihl přesunout. Kandasé body tak zapisují všichni tři útočnící druhé lajny CSKA. Asistence: Maxim Mamin a Konstantin Okulov.
    43:30 Nick BAILEN - 0:2

43:30
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Tak tady máme další branku Traktoru chvíli po startu třetiny! NICK BAILEN dsotal kotouč od Sedláka, následně popojel za modrou, vypálil a parádní střelou propálil Šaryčenkova. Asistence: Lukáš Sedlák.
    02:55 Vjačeslav OSNOVIN - 0:1

02:55
    Hosté nakonec přesilovku využívají! Bodrov míč držel u modré, následně ho předal nad pravý kruh, kde se nacházel VJAČESLAV OSNOVIN, jenž vypálil parádní přízemní střelu na vzdálenější tyčku. Brzká branka tak znamená vedení Traktoru. Asistence: Denis Bodrov.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 53. Šalunov (Mamin, Okulov) – 3. Osnovin (D. Bodrov), 44. Bailen

CSKA Moskva: Šaryčenkov (Lars Johansson) – Ar. Sergejev, Kiselevič (A), Gilmour, Dahlbeck, M. Robinson (A), Blažijevskij, Ibragimov – P. Karnauchov, Andronov (C), Sošnikov – Okulov, Šalunov, Mamin – Leipsic, Loktionov, Slepyšev – Alexandr Popov, Mingačjov, Afanasjev – Světlakov.
    Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Will) – Manuchov, Pilut, Bailen (A), Tělegin, Karpuchin, D. Bodrov, S. Garejev – Osnovin, Byvalcev, Kalinin (C) – Hyka, Sedlák (A), Avcin – Šolochov, D. Iljin, Gorjunov-Rolgizer – Tridčikov, Karlin, M. Majorov – Polygalov.

Rozhodčí: Frano, Hribik – Golovljov, Savěnkov