Carolina – Florida 3:4 (po pr.) | Toronto – Ottawa 2:1 (kon.) | Detroit – Chicago 0:2 (kon.)
Calgary – Vancouver 1:5 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 3:2 (kon.)
Calgary Flames
1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
Vancouver Canucks
Čtvrtek 18.02.2021, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Zdravím všechna sovy i ranní ptáčata! Nabitý program NHL pokračuje také 4:00, kdy se proti sobě postaví Calgary a Vancouver.

Calgary má za sebou vydařenou sérii čtyř výher z pěti zápasů, z nichž čtyři získalo právě proti Vancouveru! Ano, dnešní souboj bude už šestým vzájemným v sezoně a Flames si vylepšily svou bilanci, díky které dýchají na záda nejlepší čtyřce Severní divize.

Vancouver se po slibném úvodu propadl právě zejména díky porážkám od Calgary, navíc mu předtím nevyšly ani bitvy s Torontem a Montrealem, ve kterých nebodoval pětkrát v řadě! Canucks trápí zejména koncovka a defenziva, protože ve třech z posledních pěti duelů dali jediný gól, a když už se jim střelecky dařilo, často inkasovaly.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Pět zápasů, čtyři výhry Calgary. Taková je bilance obou celků v aktuální sezoně, ve které Calgary vyhrálo první tři duely v základní hrací době se skóre 11:3. Ve čtvrtém utkání se radoval Vancouver, zatímco poslední duel rozhodlo až prodloužení.

Calgary Flames: Markström (Rittich) – Ch. Tanev, Hanifin, Välimäki, Giordano (C), R. Andersson, N. Nestěrov – M. Tkachuk, E. Lindholm, Mangiapane – Simon, Monahan (A), J. Gaudreau – Dubé, Backlund (A), Lucic – S. Bennett, Froese, Nordström.

Vancouver Canucks: Holtby (Demko) – Schmidt, Edler (A), Jo. Benn, Q. Hughes, T. Myers, Juolevi – Höglander, Horvat (C), Pearson – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Gaudette, B. Sutter (A), Roussel – Virtanen, Beagle, L. Eriksson.

Rozhodčí: Nicholson, Joannette – Shewchyk, Nansen.

00:01

00:26
    Aktivní nástup do utkání přerušuje ofsajdové postavení. Vhazuje se ve středním pásmu.

01:46
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Velmi vydařený nástup Canucks! Útočný výpad do třetiny zakončil JORDIE BENN, jenž z hranice kruhu využil pobídku Bo Horvata a dělovkou propálil domácího brankáře. Asistence: Bo Horvat, Nils Höglander.
    01:46 Jordie BENN - 0:1

02:04
    Kotouč opouští hrací plochu poté, co ho Calgary dostalo do útočné třetiny. Vhazuje se po bodu hostujícího brankáře.

02:38
    Povedený začátek Vancouveru pokračuje povedenou střelou Brandona Suttera z úhlu, kterou Jacob Markström kryje!

03:31
    Calgary se několikrát podařilo vysvobodit z tlaku soupeře, přesto se nakonec hosté dostali ke střele. Brandon Sutter však znovu neuspěl.

04:44
    Z levého kruhu pálí pro změnu Bo Horvat, ale jeho ránu si Jacob Markström našel. Bude se vylučovat.

04:49
    Calgary špatně prostřídalo, což sudí postřehli a posílají domácí do čtyř. Trest odsedí Matthew Tkachuk (CGY).

04:53
    Jacob Markström se musí mít na pozoru! Elias Pettersson sice minul branku, leč Quinn Hughes už z mezikruží prověřil švédského brankáře!

06:20
    Calgary se osvobozuje a vyhazuje kotouč přes všechny čáry. Flames mohou prostřídat.

06:27
    Do brejku se vydal pro změnu jeden z domácích hráčů, jehož ránu Braden Holtby úspěšně kryje. Vancouver musí začít od své branky.

06:51
    Druhá polovina přesilovky už Canucks tolik nevychází, Calgary se úspěšně brání a vyhazuje kotouče.

07:23
    Na hranici pravého kruhu si najel nehlídaný Tanner Pearson, jehož ránu vyrazil Jacob Markström svým levým ramenem. Druhá střela domácího hráče už byla nepřesná.

08:20
    Rozhodčí několikrát v krátkém sledu přerušili hru, ať už kvůli puku mimo hrací plochu, ale také kvůli ofsajdu Vancouveru.

08:47
    Brett Ritchie se zjevil před Bradenem Holtbym, ale svůj individuální únik s obráncem na zádech nezakončil. Škoda pro Flames!

09:36
    Calgary se podařilo dostat Vancouver pod menší tlak, leč bez výraznější střelecké příležitosti. Canucks jsou zatím v ofenzivě lepším týmem.

10:08
    Hra se znovu přestěhovala před Jacoba Markströma, který si připsal lehký zákrok a vzápětí domácí ztratili útočné pásmo.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

10:46
    Jay Beagle se z pravé strany prosmýkl před domácího brankáře, ale nezahrozil. Na druhé straně pálil z pravého kruhu Rasmus Andersson.

11:23
    Tentokrát si zachytal Braden Holtby, který si musel poradit s Lucicovou střelou z kruhu i s následnou dorážkou Mikaela Backlunda. Vydařená pasáž Flames!

11:29
    Calgary si tentokrát zahraje přesilovku poté, co Jake Virtanen (VAN) při bránění sekl Milana Lucice. Komerční přestávka.

11:58
    Flames vyhrávají důležité vhazování, načež se z levého kruhu dostal ke střele Johnny Gaudreau, jehož pokus si Braden Holtby za clonícím Matthewem Tkachukem dobře viděl.

12:01
    Vancouver krátce po vhazování posílá kotouč až za branku Calgary, které musí začít od svého brankáře.

12:25
    Další úspěšné vyhození Canucks, které jsou v celé NHL desátým nejúspěšnějším týmem na oslabení.

12:45
    Kvality potvrzují i v této početní nevýhodě – několikáté úspěšné vyhození v krátkém sledu. Calgary se nedaří kombinovat.

13:14
    Nepřesná střela Mikaela Backlunda z levé strany byla nepřesná a navíc jeho tým vyhnala ven ze třetiny.

13:32
    Calgary se přece jen dostalo do útočného pásma, jenže znovu pálí mimo a do dalších střeleckých pozic se nedostává.

13:55
    Oba týmy už pochopitelně hrají v plném počtu, ale Calgary nadále těží z převahy, kterou svou přesilovkou získalo.

14:20
    Vancouver domácí ztrátu kotouče ve středním pásmu nepotrestal, protože Myersův pokus do branky nemíří.

15:00
    Rasmus Andersson pálí z levého kruhu tvrdou ránu, která je domácím hráčem sražena mimo hrací plochu – komerční přestávka.

15:53
    Hra se přelévá ze strany na stranu, jenže ukrytá střela Calgary od modré čáry letí mimo Holtbyho branku.

16:39
    Vancouver operuje na útočné polovině, ale nedaří se mu usadit kolem branky Calgary, případně ji výraznějším způsobem ohrozit.

17:23
    Calgary se na malou chvilku osvobodilo z vlastní třetiny, ale k zakončení se nedostalo. Flames se musí znovu bránit.

17:45
    Johnny Gaudreau vlétl do pásma po levé straně, ale Tyler Myers mu nedovolil přihrát ani vystřelit.

18:23
    Kotouč je znovu za brankou Flames, kde ho drží domácí a snaží se obejít napadající útočníky Vancouveru.

18:46
    Elias Pettersson vybojoval kotouč ve středním pásmu a přes obránce založil další útočnou akci Canucks.

19:12
    Neúspěšné tažení Vancouveru, přesto se hosté drží na kotouči a chystají jeden z posledních útoků prvního dějství.

19:41
    Brandon Sutter se bohužel pro hosty ke střele nedostal, zatímco Calgary neuspělo s nepřesnou střelou z levého kruhu.

20:00

Calgary už se k dalšímu pokusu nedostalo a prvních dvacet minut je za námi. Vancouver měl velmi dobrý vstup do zápasu, což korunoval brzkou vedoucí trefou Jordieho Benna, ale pak už hosté další góly nepřidali. V dalším průběhu už se utkání vyrovnávalo, jenže branky nepřicházely a hosté drží nejtěsnější vedení.

Střely na branku po 1. třetině: 7 – 8

V Calgary už se vše schyluje ke startu druhé třetiny, do které půjdou domácí Flames s jednogólovým mankem.

20:01

20:20
    Netradiční zákrok Jacoba Markströma! Calgary propadlo na útočné modré čáře, načež Tanner Pearson ujížděl sám do útočné třetiny, ale tam ho na hranici kruhu zaskočil vyjetý brankář Flames, který se mu po vzoru Dominika Haška vrhl pod nohy.

20:49
    Milan Lucic vyslal nebezpečnou střelu z kruhu, která je však sražena mimo tři tyče soupeřovy branky.

21:25
    Vancouveru se podařilo natlačit před domácí branku, jenže šance stále nepřicházejí.

22:04
    Útočný výpad Canucks zastavuje ofsajdové postavení. Vancouver musí po vhazování začít s útokem z vlastní třetiny.

22:31
    Do útoku se však dostalo Calgary, načež Sean Monahan přenesl hru na Johnnyho Gaudreaua, jenž zamíchal s kotoučem a obešel prvního obránce, ale v prostoru před brankou už se ke střele nedostal.

22:56
    Hezká akce Calgary! Mikael Backlund u tyčky neúspěšně dorážel, následně Matthew Tkachuk objel branku a nabil Joakimu Nordströmovi, jehož tvrdý příklep končí v náručí Bradena Holtbyho.

23:24
    Zdálo se, že se nahozený kotouč Vancouveru neujme, ale hosté už jsou natlačeni kolem domácí branky. Puk však drží domácí.

23:52
    A úspěšně tlak zvolňují. Oba týmy odjíždějí střídat, načež se Calgary pokusí založit další útočnou akci.

24:25
    Vancouver kombinuje kolem domácí branky. Na výraznější střeleckou pozici však stále čeká a nedaří se mu ohrozit Jacoba Markströma.

24:52
    Calgary se vymanilo z tlaku, jenže hosté se rychle vrátili. Jejich tlak však zakončením neskončil a kotouč je ve středním pásmu.

25:17
    Sean Monahan nabil na hůl Bretta Ritchieho, jehož střela úspěchem neskončila. Za dalším pokusem se Braden Holtby jen otáčí.

25:47
    Elitní formace Calgary drží soupeře pod zámkem, ale dělovku Marka Giordana hostující brankáře dobře viděl.

26:11
    Zkušený domácí borec tentokrát pálí z pravého kruhu jen vedle zadní tyčky. Vydařený úsek Flames!

26:35
    Někteří hráči Vancouveru stihli vystřídat, ale ne všichni. Calgary se ovšem nedaří vytvořit zajímavou střeleckou pozici, ze které by mohlo reálně pomýšlet na vyrovnání.

27:12
    Tanner Pearson se v pravém kruhu vymanil z Hanifinova obejmutí, ale přihrávku z otočky mezi kruhy nedokázal jeho spoluhráč zachytit.

27:37
    Výlet z branky se tentokrát Jacobu Markströmovi nevyplatil, protože BO HORVAT dokázal udělat vyjetému brankáři kličku mezi kruhy a poslat kotouč do sítě. Asistence: Quinn Hughes, Nils Höglander.
    27:37 Bo HORVAT - 0:2

28:31
    Přečíslení Calgary zakončoval Matthew Tkachuk, jehož pokus z kruhu dokázal Braden Holtby vyrazit. Důležitý zákrok, jenž zabránil bleskové odpovědi domácího týmu.

28:51
    Ve výstroji Bradena Holtbyho končí další lehký pokus, po němž se strhla strkanice za brankou Vancouveru – bez trestů.

29:01
    Jusso Välimäki vyslal střelu, která nemohla hostujícího brankáře výrazněji ohrozit.

29:20
    Nils Höglander si připsal už dvě asistence, ale gól zatím nepřidal, přestože šikovně objel branku a nadvakrát se pokusil překonat Jacoba Markströma.

30:17
    Vancouveru se daří držet Calgary pod zámkem, leč bez dalšího střeleckého zakončení.

30:39
    Hlavní dění se přeneslo na druhou stranu kluziště, ale střela od modré čáry se odrazila od brusle clonícího Milana Lucice mimo branku.

31:04
    Vancouver se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění. Vzápětí musí Braden Holtby zasahovat proti střele od modré čáry – komerční přestávka.

31:46
    Calgary vyhrálo vhazování a tlak domácích pokračoval. U levé tyčky se ocitl zcela volný Johnny Gaudreau, který však nedokázal ve skvělé pozici zkrotit kotouč a poslat ho za padajícího Bradena Holtbyho!

32:27
    Flames pokračují v aktivitě, ale po neúspěšném nahození už jsou vytlačeni až na vlastní modrou čáru.

33:02
    Rychlý kontr Vancouveru zastavuje dobrý obranný zákrok jednoho ze zadáků Calgary. Puk je ve středním pásmu.

33:39
    Nahození Brandona Suttera mělo myšlenku, ale bohužel pro hosty se nenašel nikdo, kdo by kotouč usměrnil do branky.

34:11
    Aktivní Dominik Simon bojoval o puk v útočném pásmu, kde nedokázal protlačit přihrávku na Milana Lucice.

34:41
    Rozhodčí přerušuje hru. Následuje reklamní přestávka a vhazování ve středním pásmu.

34:59
    Vancouver prohrál vhazování, přesto se dostal ke kotouči, jenže nepřesná přihrávka způsobila zakázané uvolnění a návrat před Bradena Holtbyho.

35:08
    Dnešní utkání plyne relativně rychle, ale v posledních minutách je dost rozkouskováno. Kotouč končí na střídačce – vhazuje se ve středním pásmu.

35:28
    Calgary kombinuje v útočném pásmu, leč jen v jeho rozích a zády k brance. Z toho se zahrozit téměř nedá.

36:01
    Zajímavý útok zakončil z pravého kruhu Elias Pettersson, jenž orazítkoval pouze levou tyčku domácí branky!

36:23
    Calgary dokázalo obrat soupeře o kotouč a vydává se do rychlého protiútoku!

36:41
    Domácí se neprotlačili do zakončení a následuje ztráta kotouče, po které útočí Vancouver.

37:12
    Canucks se nepřesnou přihrávkou vyhodili z útočného pásma, navíc se musí bránit rychlému protiútoku soupeře.

37:37
    Ofenzivní snaha Calgary byla marná, protože čárový sudí signalizuje ofsajd. Na tahu je Vancouver.

38:00
    Tanner Pearson dostal přihrávku přímo před Jacoba Markströma, kterou však vyslal přímo do hrudi švédského brankáře.

38:13
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Krásný gól ANDREWA MANGIAPANEHO! Útočník Flames po pravé straně vlétl do útočného pásma, natlačil se před branku a podél pravého betonu Bradena Holtbyho poslal kotouč do sítě. Asistence: Mark Giordano.
    38:13 Andrew MANGIAPANE - 1:2

38:28
    Blesková odpověď Canucks! Elias Pettersson našel v ideální střelecké pozici J. T. MILLERA, který téměř z mezikruží propálil Jacoba Markströma a vrací svému týmu dvougólový náskok. Asistence: Elias Pettersson, Brock Boeser.
    38:28 J. T. Miller - 1:3

38:57
    Vancouver zachytil rozehrávku domácího týmu a donutil Jacoba Markströma nadvakrát zasáhnout.

39:05
    Švédský gólman dělal, co mohl, přesto to nestačilo, protože kotouč propadl k volnému NATU SCHMIDTOVI, který trefil odkrytou branku. Canucks tak reagují na snížení dvojnásobnou dávkou. Asistence: J. T. Miller, Brock Boeser.
    39:05 Nate SCHMIDT - 1:4

39:30
    Jacob Markström skvěle zareagoval na nenápadnou teč Tannera Pearsona, kterou vyráží do strany.

39:38
    Na druhé straně se zapotil pro změnu Braden Holtby, před nímž Calgary vytvořilo nepříjemný závar – bez gólu.

39:57
    Vancouver se osvobozuje vyhozením do pásma domácího mužstva.

40:00

Už jsem se chystal psát, že góly nepadají, ale závěr třetiny vše změnil. Na druhý gól Bo Horvata zareagoval v závěru třetiny Andrew Mangiapane, ale už po patnácti vteřinách zareagoval J. T. Miller a smrtící závěr korunoval čtvrtou trefou Vancouveru obránce Nate Schmidt.

Střely na branku po 2. třetině: 21 – 23

Blíží se třetí třetina a nejdůležitější informací pro české fanoušky je, že David Rittich i přes divoký závěr prostředního dějství zůstává na střídačce.

40:01

40:37
    Ke střele od modré čáry se dostal Noah Hanifin, ale vzhledem k tomu, že Braden Holtby měl dobrý výhled, kotouč končí v jeho náručí.

41:17
    Vancouver se dostal do útoku, ale ke střele se nedostal. Canucks musí začít znovu ze své poloviny.

41:42
    Cestičky však dlouho nenašly, až se přece jen dostaly do akce a zakončení, jenže Bo Horvat u levé tyčky nadvakrát neuspěl.

42:16
    Lehký zákrok pro Bradena Holtbyho, který zakládá další útočný výpad svého mužstva. Na obou stranách přibývá nepřesností.

42:44
    Rozhodčí fouká do píšťalky, protože se hosté osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.

42:48
    Bezprostředně po vhazování propadl kotouč k připravenému Markovi Giordanovi, jehož prudkou střelu Braden Holtby srazil do strany.

43:22
    Jacob Markström nerozehrál kotouč úplně ideálně, ale na štěstí pro domácí Vancouver zrovna střídal, proto nikdo z hostů nenapadal.

43:54
    Calgary kombinuje v útočném pásmu, leč v nevýhodných pozicích pro střelu.

44:11
    Vrcholem je nepřesná přihrávka na modrou čáru, po které se Canucks díky svému soupeři osvobozují.

44:37
    Johnny Gaudreau se hnal za nahozeným pukem, ale Quinna Hughese v osobním souboji nepřetlačil.

44:58
    Zpětná přihrávka nenašla před brankou Bretta Ritchieho. Tlak Calgary však pokračuje.

45:21
    V rohu útočného pásma šel k ledu Mark Giordano, ale faul se nepíská a Vancouver jde do brejkové situace!

45:47
    Oba brankáři musel pohotově zareagovat proti střeleckým pokusům soupeře, ale ani jeden neskončil gólem.

45:54
    Tentokrát už Canucks rychlý protiútok vyšel, když Tyler Myers vyvezl kotouč a posunul ho na hůl BROCKA BOESERA, jenž přesnou střelou švihem z kruhu přidává pátou branku Vancouveru. Asistence: Tyler Myers.
    45:54 Brock BOESER - 1:5

46:43
    Už se zdá, že máme hotovo, protože Vancouver i přes vysoké vedení pokračuje v aktivitě a nic nenapovídá tomu, že by Calgary mělo brát body.

47:41
    Nepřesná střela z levé strany míří jen vedle branky Bradena Holtbyho. Vancouver si tak drží pohodlný náskok.

47:47
    Kotouč vzápětí opouští hrací plochu a čeká nás komerční přestávka.

47:47
    Tak jsme se přece jen dočkali! Trenéři Calgary sáhli ke střídání brankářů, tudíž se do hry dostává David Rittich, který nahrazuje Jacoba Markströma.

48:01
    Uvidíme, zda bude tento impulz pro Calgary vzpruhou a pomůže domácím alespoň zdramatizovat zbytek zápasu.

48:22
    Elias Lindholm pálí od pravého mantinelu jen za branku Bradena Holtbyho. Calgary však pokračuje v aktivitě.

48:46
    Juuso Välimäki raději přibrzdil založení útoku a počkal, až mu prostřídají všichni spoluhráči. Flames útočí!

49:14
    Dominik Simon se ocitl na modré čáry, odkud pálil nepřesně a vzápětí hledal jednoho ze svých parťáků.

49:35
    Následně český útočník vyslal nepřesnou přihrávku, po které se dostal do zakončení Adam Gaudette, jehož ránu kryje David Rittich!

50:13
    Vancouver držel kotouč ve středním pásmu, ale vytěžil jen střelu od modré čáry, která byla hodně nepřesná.

51:04
    Od modré čáry vypálil jeden z obránců Calgary a jeho pokus zaplul do připravené lapačky Bradena Holtbyho – komerční přestávka.

51:17
    Vancouveru se podařilo vybojovat nahozený kotouč v obranném pásmu Flames, ale nedaří se mu dostat do střeleckých pozic.

51:35
    Vzápětí přichází zakázané uvolnění Calgary. Hra se tedy stěhuje před Davida Ritticha.

52:00
    Calgary se po vyhraném vhazování osvobozuje, ale Brock Boeser rychle vrací kotouč do útočného pásma.

52:07
    Vancouver se však připravuje o šanci zaútočit, protože J. T. Miller (VAN) podrazil v rohu kluziště soupeře a dostává menší trest.

52:20
    Vyhrané buly a kombinace Calgary v útočném pásmu může začít!

52:36
    Tečovaná střela Johnnyho Gaudreaua hostujícího brankáře nezaskočila, Sean Monahan pálí z dorážky vedle.

53:01
    Calgary zasypává hostující branku střelami ze všech pozic, ale drtivá většina z nich míří jen mimo brankovou konstrukci.

53:22
    To je špatně. Johnny Gaudreau míří do míst, kde nebyl vůbec nikdo a Calgary musí začít zpoza své branky.

53:40
    Canucks se vzápětí znovu osvobozují a Calgary musí znovu bojovat o útočné pásmo, což se mu relativně daří.

54:10
    Milan Lucic pálil z mezikruží vedle tyčky, zatímco Mark Giordano vyslal tvrdý projektil do náručí Bradena Holtbyho – komerční přestávka.

54:27
    Sam Bennett si z rohu kluziště vybruslil do bekhendového zakončení, kterému však chyběla potřebná přesnost i razance.

54:42
    Rozhodčí fouká do píšťalky a přerušuje hru. Vhazuje se ve středním pásmu na modré čáře Calgary.

55:03
    Braden Holtby si připisuje další pohodový zákrok, tentokrát proti bekhendové střele z levé strany.

55:50
    Calgary už se snaží spíše o zmírnění porážky, zatímco Vancouver se brání a čeká na okénka v defenzivě Flames.

56:10
    Další jistý zákrok Bradena Holtbyho, který dneska chytá, co musí a působí jistým dojmem.

56:29
    Vancouver úspěšně vytlačuje hru až do pásma Calgary, které musí začít znovu zpoza své branky.

56:47
    Sam Bennett zkoušel schovat za obránce střelu tahem, kterou si Braden Holtby nakonec našel a svým betonem vyrazil!

57:19
    Nahozený kotouč Calgary končí jen na hokejce bránícího hráče Canucks, který tak zakládá protiútok hostů.

57:41
    K výraznému zakončení nedošlo, ale to ani na druhé straně, protože Andrew Mangiapane nezkrotil skákavý kotouč.

58:11
    Defenziva Vacnouveru dala domácím dostatek prostoru, čehož mohl využít Matthew Tkachuk, ale svým únikem a zakončením u pravé tyčky neuspěl.

58:28
    Vzápětí se ke střele dostává Elias Lindholm, ale Braden Holtby je znovu na správném místě. Dneska útočí na hranici čtyř desítek zákroků.

58:41
    Noah Hanifin vystřelil od modré čáry, jenže jeho pokus hostující brankář dobře viděl a jen ho usměrnil svým levým betonem.

59:19
    Vancouver ze svého útoku neuspěl, ale neujal se ani nahozený kotouč Calgary.

59:40
    Utkání se dohrává v obranném pásmu Flames, ale zdá se, že už žádné zakončení neuvidíme.

59:52
    Ne ne, brejk Calgary žádnou střelu nepřinesl, a přestože David Rittich nekapituloval, jeho tým nemá důvod k radosti.

Utkání končí jasnou výhrou Vancouveru 5:1, který vděčí zejména vysoké efektivitě a jistému Bradenovi Holtbymu. Ve třetí třetině korunoval vítězství Canucks Brock Boeser, který si připsal celkem tři kanadské body. Výhra Vancouveru je zasloužená, protože Flames dneska tahaly za kratší konec provazu.

3. Braden Holtby (VAN) – 35 zákroků

Tímto se s vámi loučím a děkuji za pozornost! Těm, kdo jdou dospat, přeji příjemné spaní a ostatním vydařený čtvrtek. Mějte se fajn! (06:35:26)

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 39. Mangiapane (Giordano) – 2. Jo. Benn (Horvat, Höglander), 28. Horvat (Q. Hughes, Höglander), 39. J. T. Miller (E. Pettersson, Boeser), 40. Schmidt (J. T. Miller, Boeser), 46. Boeser (T. Myers)

Rozhodčí: Nicholson, Joannette – Shewchyk, Nansen

Diváci: bez diváků