Brest – Dijon 3:1 (kon.) | Lyon – Rennes 1:0 (kon.) | Méty – Angers 0:1 (kon.)
Nice – Nîmes 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Lens 2:3 (kon.) | Bordeaux – PSG 0:1 (kon.)
Lille – Marseille 2:0 (kon.) | Montpellier – Lorient 1:1 (kon.) | Nantes – Remeš 1:2 (kon.)
Štrasburk – Monaco 1:0 (kon.)
FC Nantes
1:2 (1:1)
Stade de Reims
Středa 03.03.2021, 21:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

81
    Na žluté karty vede Remeš už 4:0. Třetím napomenutým obráncem je po faulu na rozběhnutého Muaniho kapitán Abdulhamíd.

70
    Xavier Chavalerin to zase přehnal s důrazem. Za skluz zezadu na Blase vyfasoval už svou sedmou žlutou kartu v sezóně.

30
    Muani byl na půlce dlouho držen za trenýrky Cassamou. Hlavní rozhodčí mu za to dokonce dal žlutou kartu.

12
    Ve dvanácté minutě už druhé napomínání hostů. Za zbytečné dohrání Louzy na autové čáře je potrestán Ghislain Konan.

7
    Wout Faes špatně načasoval předem prohraný souboj s rozběhnutým Muanim a už od sedmé minuty bude hrát se žlutou kartou. Pro stopera každopádně nepříjemnost.

Michal Břuchanský

Branky: 14. Simon (Chirivella) – 39. Konan, 89. Abdulhamíd (Sierhuis)

Karty:   7. Faes (REI), 12. Konan (REI), 30. Cassama (REI), 70. Chavalerin (REI), 81. Abdulhamíd (REI)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:15.
    FC Nantes: Lafont – Corchia (85. Sylla), Castelletto, Girotto (C), Ch. Traoré – A. Touré, Louza, Chirivella, Simon (81. Bamba) – Blas (81. Emond), Kolo Muani.
    Náhradníci: Petrić – Bamba, Coco, Emond, Limbombe, Mendy, Merlin, Pallois, Sylla.

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Faes, Abdulhamíd (C), Konan – Cafaro (46. Doumbia), Valon Beriša, Cassama (46. Touré), Chavalerin (83. Sierhuis), Zeneli (46. Munetsi) – Dia.
    Náhradníci: Diouf – De Smet, F. Doucouré, Doumbia, Kutesa, Maresic, Munetsi, Sierhuis, Touré.

Rozhodčí: Delajod – Jeanne, Finjean